Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gadżet do napełniania granatów CO2


Recommended Posts

Kupiłem od niego ten adapter, mam go co prawda krótko. Ale napiszę co wiem.

Adapter jest zapakowany w typowy blister z tworzywa sztucznego, produkt naszych żółtych braci ale jak pamiętam jest chyba szczątkowa instrukcja i nazwa urządzenia po angielsku.

Nanometr działa, chociaż miałem drobne nieszczelności i uciekał gaz nim, ale na szczęście można zwykłym kluczem go odkręcić i uszczelnić silikonem, teraz ładnie działa.

Używam go do króla granatów który ładuję na max kulkami, jak dla mnie kapsuła CO2 starcza na 2 nabicia jeśli zasięg ma być ładny i optymalny, dobra opcja jeśli ktoś potrzebuje naładować granat w polu lub ma tylko 2 granaty na stanie to jest dobrą opcją, jak się ma więcej granatów na CO2 sugeruję tylko ten adapter do użycia w polu, a kompleksowe ładowanie prowadzić z butli painbolowej taniej wyjdzie.

Adapter nie ma reduktora więc ładuje granat ciśnieniem jakieś 800psi a biorąc pod uwagę ciśnienie zapewne uszczelka na zaworze tym w środku będzie siadać jej wymiar ro 11x1,5mm

Link to post
Share on other sites

Raczej wątpię aby to było ciągle, jak na razie od miesiąca testuję to cacko z granatem i nie mam kłopotu z uszczelką zapewne prędzej czy później ulegnie awarii w końcu gg to może 150psi a CO2 bez reduktora to jakieś 800psi.

W twoim wypadku może kapsuła wystarczy na 3-4 nabić, kwestia rozmiaru komory na gaz w granacie między wersją 108 a 204.

Tak czy siak od siebie polecam.

Oraz powiem Ci jedno nieważne co kupisz ale zrób tak aby ten granat chodził na CO2 po prostu nie ma porównania zasięgu, samej głośności strzału i zasięgu 204 kulek lecących w przeciwnika między CO2 a gg.

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, jako że miałem madbulla na co2, że uszczelki na co2 wytrzymują dość długo, tylko trzeba je smarować lepkim smarem (silikon zdmuchnie za pierwszym razem) I mały patent, obklej cti raz górną uszczelkę trzymającą kulki. Na co2 lubi pękać :D

Link to post
Share on other sites

Zgadza się górna uszczelka już raz mi pękła, więc mam zapas od tego czasu oringów na spłonkę i trzymającą kulki oraz smar stały silikonowy.

Ale tak jak mówię ten adaptor jest tylko na 2 nabicia dla króla granatu, najzwyczajniej w świece komora gazowa w granacie 204 jest mniej więcej rozmiaru kapsuły CO2.

Jedno jest pewne jeśli granaty do lasu to tylko na CO2. Do budynków wiadomo gg wystarczy ale i tak zalecam propan biorąc pod uwagę ile gazu je granat na jeden strzał.

@CIN3K kupuj ten adapter lub od MB to zobaczysz jakie to piękne. Sam hałas wystrzału jest potężny a nie pierdnięcie gg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...