Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś do 200 zł


Recommended Posts

podaj mi mundur który zamknie sie w 50zł. Ja osobiście takiego nie spotkałem, więc mnie oświeć.

Oświecam. Flecktarn już był, więc dla odmiany:

http://allegro.pl/bl...2688985209.html

http://allegro.pl/spodnie-lightweight-dpm-asg-gorszy-stan-75-76-92-i2648424329.html

http://allegro.pl/sz...2695603154.html

 

Paru kumpli takich używa i powiem, że póki w użyciu nie ma jakieś mega mocnej repliki i debila który strzeli z paru metrów w twarz to powinny wytrzymać. No ale zaznaczam, że to ryzykowne rozwiązanie.

Hamuj się kolego. Używając pewnych określeń powagi sobie nie przydajesz. A "z paru metrów w twarz" można dostać nie tylko od (jak ja uwielbiam te pluszowe agitki) od "debila", któremu wydaje się, że AS polega na strzelaniu do siebie, ale także w sposób przypadkowy. I wtedy już nie ma na kogo zrzucić winy...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Dobra, zwracam honor...ale jak dla mnie prawie połowa wyposażenia na ASG za 200zł to jakby nie wposażenie...każdy lubi co innego i nie zamierzam więcej dyskutować bo mogę nie mieć racji. Sam nie jestem bogaty ale nawet pistolet za 200zł jest dla mnie za tani. Już więcej się nie wypowiadam.

Link to post
Share on other sites

Hamuj się kolego. Używając pewnych określeń powagi sobie nie przydajesz. A "z paru metrów w twarz" można dostać nie tylko od (jak ja uwielbiam te pluszowe agitki) od "debila", któremu wydaje się, że AS polega na strzelaniu do siebie, ale także w sposób przypadkowy. I wtedy już nie ma na kogo zrzucić winy...

Powiem Ci Kubo tak, że pisząc "póki w użyciu nie ma jakieś mega mocnej repliki i debila który strzeli z paru metrów w twarz to powinny wytrzymać" miałem na myśli repliki ponad 500fps i kolesia który strzeli z takiej repliki z mniej niż 5 metrów specjalnie w twarz. Oczywiste jest, że można dostać przypadkowo i dlatego napisałem też "i tu jadę po bandzie, brać na własne ryzyko" oraz "No ale zaznaczam, że to ryzykowne rozwiązanie". A póki w użyciu byłyby tylko pompki AGM, M47 od DE i CM 028 to takie okulary (oczywiście wcześniej przetestowane bo, tak jak pisałem wcześniej, są różne modele o różnej wytrzymałości) dadzą radę.

Dobra, zwracam honor...ale jak dla mnie prawie połowa wyposażenia na ASG za 200zł to jakby nie wposażenie...każdy lubi co innego i nie zamierzam więcej dyskutować bo mogę nie mieć racji. Sam nie jestem bogaty ale nawet pistolet za 200zł jest dla mnie za tani. Już więcej się nie wypowiadam.

Ale jaka połowa? Do ASG potrzebne są 3 rzeczy. Replika, kulki i ochrona oczu. Jak ktoś chce to może sobie kupić mundur, ładownice, kamizelki, camelbacki, latarki, lasery itd. ale to są rzeczy niekonieczne do zabawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...