Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka snajperka na początek?


Recommended Posts

Chciałem coś do 250 zł. Za tyle dobrego AEG-a nie kupię. Zostają więc tylko sprężynówki. Dlatego właśnie chciałem snajperkę (obejrzałem parę ofert i niektóre były nawet dobre jak na tą cenę ,przynajmniej tak mi się wydaje ). Myślę nad tą repliką: http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/mb-06.html tylko ,że różnie o niej piszą.Według niektórych jest dobra ale inni piszą ,że to badziewie.

Link to post
Share on other sites

z doświadczenia z warriorem: tak z pudełka to chińskie snajperki łupią może na te 40 parę m ale skuteczny zasięg jest mniejszy, żeby dociągnąć do 50 m trzeba wymienić lufę (200zł) i gumkę HU, a do tego konieczna jest komora (300), dalej konieczne jest zwiększenie mocy a tu dopiero kasa leeeci... tyle że bez tego mamy zasięg porównywalny z zwykłym AEGiem z precką a szybkostrzelność nieporównanie mniejszą [a "klimatem gry czterotaktem" rzygasz jak dostajesz po dupie parę razy z rzędu]

Jak masz 250 zł na główną replikę to pozostaje ci poszukać sobie używanego AEGa w komisie.

Link to post
Share on other sites

Zrozum, że nie zrobisz snajperki za 3 stówy :sciana: Nawet za 500 a nawet za 700, dobre snajperki zaczynają się OD minimum 1000+ zł + tuning (drugie tyle a nawet więcej).

 

Zrozum, że kupisz cm028 która posyła kulki na odległość równą tym szitowskim snajperką które pokazałeś, a zarazem strzelasz serią i się cieszysz, że nie musisz nadwyrężać mięśnia ramienia aby naciągnąć sprężynę na leżąco.

 

Podsumowując:

 

* Kup AEG'a (cm 028) używane (jeśli sie znasz) a nie badziewny plastik fantastic sniper za 150zł. (Lub dołóż te 100zł i kup nówkę która posłuży ci wieki)

 

Cm 028 używana kosztuje 250 zł (da sie znaleźć okazje) To nie problem... Sam sprzedaję mp5 jg za 300zł która strzela z 50metrów (tuning 400 fps) i jest to o niebo lepsza replika niż jakiś l96 za 240 zł, który ma mój znajomy i ciągle się męczy z nami.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę osiągi snajperek za 300/500 czy ile tam zł w stocku są porównywalne, zbliżone do przeciętnego aega [przy robieniu z tego snajperki osiągi w stocku nie mają znaczenia] a różnią się głównie perspektywami upgradów, czyli czy da się z tego zrobić snajpę jak będziesz chciał wydać dodatkowe półtora kafla na części.

mb03 to szit zupełny, nic nie jest standardowe...spust i zestaw cylindra można zamówić pod wymiar od forumowych magików ale lufy nie wymienisz bo nie ma komory HU

mb01 to warrior, nie najgorsza baza pod snajperkę...no właśnie, baza, bo doprowadzenie to do snajperki wymaga włożenia kilkukrotności ceny samej repliki- przy kombinowaniu po kosztach jakiś tysiąc zł, ze stocka zostaje wtedy kolba, lufa zewn. i komora zamkowa.

 

Problem jest taki że nowi myślą że w ASG jak mamy czterotakt z lunetą to magicznie jest snajperka (a jak dwójnóg założyć to już w ogóle). Tymczasem to co wyróżnia karabiny snajperskie to możliwość celnego strzelania na długi dystans a od snajperki za 300 zł może czasami lepiej strzelać mp5k :icon_mrgreen:

 

dobre snajperki zaczynają się OD minimum 1000+ zł + tuning

no bez przesady, taki warrior jest niezłą bazą, vsr chyba też kafla nie kosztuje a jego klon bar10 na pewno.

Edited by badger
Link to post
Share on other sites

mb03 to szit zupełny, nic nie jest standardowe...spust i zestaw cylindra można zamówić pod wymiar od forumowych magików ale lufy nie wymienisz bo nie ma komory HU

 

BULLSHIT!

 

To jest kopia VSR. Jak wykonana, tak wykonana - ale części są w tym standardzie.

 

Ludzie, jak nie wiecie, to nie piszcie...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...