Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka snajperka na początek?


Recommended Posts

Skoro nie opłaca mi się kupować żadnej tańszej snajperki to chciałbym się z ciekawości zapytać przy ilu fps-ach nie widać wystrzelonej białej kulki przy w miarę dobrym (ale nie do końca ) oświetleniu zakładając ,że strzelający nie ma żadnej lunety ani kolominatora ?

Czy w tych droższych snajperkach naciągnięcie sprężyny wymaga tyle samo energii co w shotgun-ach?

Edited by gogeto11
Link to post
Share on other sites

Po co edytowałeś swoje wypociny?

 

Zmieniając trochę twój "poprawiony" post - Nie rozumiem dlaczego według Ciebie coś za 250zł ma być tak dobre, jak replika droższa. Dorzucając od siebie - Wady i zalety zostały wypisane, rusz mózgiem.

Link to post
Share on other sites

ok to może i ja wtrącę swoje 3 grosze.

 

Drogi Kolego. Twoje zdanie raczej nie ma prawa bytu bo Jesteś tu po to by Ci doradzono. Uwierz. Panowie koledzy ew. koleżanki dobrze radzą. Sam się uparłem i kupiłem replikę l96 Warriora (łolaboga ! PO TUNINGU 500 fps) . I co? Udało mi się zestrzelić z niej 3 osoby / słownie :trzy. Daczego? Ano dlatego że mimo miała ponad 500 fps tor lotu kulki to był jakiś żart. Snajperstwo w ASG to pomyłka - przynajmniej z niskim budżetem. Ty Masz 250 zł. Za 250 zł możesz ew. sprężynę kupić to snajperki w ASG. Nie Zdajesz ile kosztują np. lufy precyzyjne od choćby PD , wzmocniony zestaw spustu . Snajperstwo nie. Odradzam.

 

Czemu?

 

Kupiłem sobie zaraz po warriorku CM.42 . Pierwsza strzelanka? z 20 fragów. Nie żartuję. Jako elo pro madafaka snajper z repliką za (dafuq?? ) 250 zł będziesz ograniczony:

-precyzją strzału

-powtarzalnością strzału

-mobilnością

 

Wyobraź sobie sytuację gdzie wyskakuje do Ciebie kolo i jest od Ciebie w ok 20 m. On do Ciebie bez problemu strzeli i Ciebie trafi. Ty , zanim się przymierzysz, zanim Twoja elo pro snajperka za 250 zł pośle śmiercionośny kompozyt - będziesz po prostu już z czerwoną chustą na głowie . Dodam tylko że i tak pewnie nie Trafisz.

 

zabawa 3-taktowym zamkiem jest fajna. Nie powiem. Do dziś lubię się pobawić tym. Ale nie na strzelance. Wolę władować w AEG'a te 1500 zł zamiast w tuning repliki (gdzie taka za 250 zł nie wiem czy będzie w ogóle podatna na tuning) .

 

Kolego. Mówię z doświadczenia swojego i wielu innych tutaj zgromadzonych. Dozbieraj /ew szukaj używki/ i bierz jakiegoś zacnego AEG'a . Choćby CM.28 , G36 od JG czy co teraz jest na topie wśród "tanszych replik" .

 

 

Nikt nie pisze tego zazdrości że będziesz biegał z elo pro snajpą z trój taktem ale dlatego aby zaoszczędzić Ci nerwów i straconych pieniędzy - bo nie sprzedaż pewnie potem tej repliki. Spójrz na allegro i komis ile jest sprężynowych replik - ludzie je opychają bo się przeliczyli.

 

Pozdrawiam

Camus

Link to post
Share on other sites

Dzięki za porady.

Chciałbym was się już na koniec tego tematu spytać co to dysza? Widziałem trochę ofert snajperek i zauważyłem ,że pod niektórymi było na czerwono napisane: W replice istnieje możliwość zwiększenia mocy, co jednocześnie przekłada się na zwiększenie prędkości wylotowej ( FPS ). Aby tego dokonać należy wykręcić reduktor znajdujący się na dyszy.

Link to post
Share on other sites

to taka dysza z różną średnicą ta która jest zamontowana ma mniejszą średnice - mniejsza moc repliki, jak ją odkręcimy to jest większt otwórw i cełe powietrze bez ograniczen uderza kulke :D co daje nam więcej mocy.

odkrece sie to jakoś po dostaniu sie do środka repliki, gdzieś widziałem filmik ale nie moge go odnaleśc.

Link to post
Share on other sites

Gogeto... skoro się pytasz ludzi o te szit snajperki, nie słuchasz ich to po co wogóle robisz temat? Rób co chcesz, jak ci sie znudzi snajpa bo będzie szitowska to nie sprzedaż nawet za 1/2 ceny, bo poprostu mało ludzi chce takie coś, kup AEG'a posłuchaj ludu...

 

Ale wolny kraj - róbta co chceta

Link to post
Share on other sites

Ech, czyli i tak chcesz kupić 'snajperkę'?? Szkoda słów....

Tego nie powiedziałem!!Z ciekawości się pytam bo jakoś znaleźć nie mogłem wytłumaczenia czym jest dysza.

 

Gogeto... skoro się pytasz ludzi o te szit snajperki, nie słuchasz ich to po co wogóle robisz temat?

Zapytałem się ,ponieważ chciałem wiedzieć czy warto coś takiego kupować ( na początku myślałem ,że może jak to jest karabinem wyborowym to ma zasięg i celność większą od AEG ).W opiniach pisało ,że ta snajperka (MB01 WARRIOR) jest celna i ma bardzo duży zasięg.

Link to post
Share on other sites

W opiniach pisało ,że ta snajperka (MB01 WARRIOR) jest celna i ma bardzo duży zasięg.

 

Opinie w sklepach są mniej więcej funta kłaków nie warte. Warrior jest celny i ma duży zasięg po włożeniu do 10 krotności ceny repliki (zależne od części, jeśliby robić w 100% na firmówkach to ok. 4000 złociszy wyjdzie).

Link to post
Share on other sites

Akurat sam wiedziałem ,że coś z komentarzami do replik jest nie tak dlatego wolałem napisać na forum ten temat.

Sam już doświadczyłem tej 'prawdziwości' komentarzy kupując strzelbę Crosmana. Pisało ,że jest niesamowicie celna na 30m ale w praktyce po 20m każda z wystrzelonych kulek rozlatywała się na boki (strzelba była celna jedynie na 0,3 g kulkach ale to ograniczało jej zasięg do 20m).

Link to post
Share on other sites

Powała jest własnie jedna zaleta - są tanie i dobrze strzelają... jeśli nie masz wymagań(ups. nawet 2)

a wady... same wady znajomy ma to coś i tak naciąga i sam strzela :o strzela na ... 5m? przy zasięgu około 50m mojej cymy stwierdził że woli sobie rzucić kulką albo wziąć ją w usta i przez lufę wydmuchać ...

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Moge sie dołożyć moim małym doświadczeniem kupiłem snajpe od wella jakas lunete i po 2 rozgrywkach z wielka checia oddalem ja bratu (za wszystko dalem 800zl). Teraz zamowilem tm vrs 10 g spec i odrazu lufe 6.01 pdi gumke HU i konweresje mankrafta. Za to zamowienie poszlo okolo 2tys zł a jeszcze pewnie komore hopsiup trzeba bedzie dokupic i dopiero bedzie mozna to nazwac snajperka

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...