Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem po założeniu nowej gumki HU


Recommended Posts

Witam. W swojej replice CM040 wymieniłem lufę na KM-head i zieloną gumkę G&G. Po wymianie replika dostała jakby "głuchego" (coś al'a PUF PUF) pogłosu przy strzale. Brzmi trochę jakby się bateria wyczerpywała powoli mimo że specjalnie ją doładowałem. Nie wiem czy to wina części, złego złożenia czy po prostu tak musi być :D

Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest to przytłumiony dźwięk wystrzeliwanej kulki, to zwyczajnie gumka tłumi część hałasu. Pokręć hopa na różnych ustawieniach i sprawdź, czy dźwięk jest taki sam, czy się zmienia. Jeżeli się zmienia (coraz bardziej przytłumiony przy dokręcaniu hopa) - wszystko OK.

 

Pytanie kolejne - jesteś w stanie określić, w jakim punkcie jest to "PUF PUF"? Jeżeli:

- Komora HU - patrz wyżej;

- Zębatki I opadająca szybkostrzelność- bateria pada.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź jak sie układa kołnierz gumki w komorze czy ja dobrze zamontowałeś (poświeć latarką czy masz pełne koło na kołnierzu). Jedyne co mi przychodzi na myśl jeśli chodzi o głuchy strzał to to że kule Ci sie blokują w komorze HU. Myślę że źle to zrobiłeś i kulki się blokują dlatego taki odgłos. Czy przy tym głuchym strzale kulka wylatuje z lufy ?

Link to post
Share on other sites

Kulki lecą jak tralala. Wy daje mi się że jest to co napisał SIrHawk bo jak podkręcam HU to odgłos się natęża. Czyli przypadkiem uszczelniłem sobie komorę :D:D Dzięki za odpowiedzi !!!

 

Rozumiem, że masz lipola ?

 

NI-MH 8.4V 1200 jeśli już :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...