Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS74u replika


Recommended Posts

Witam,

Mam parę pytań w sprawie replik tego modelu broni.Mianowicie zastanawiam się nad kupnem tej:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-045-cm.html

lub:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html

Nie wiem na którą się zdecydować ,ale mam parę pytań..

1.Która z tych replik będzie lepiej wykonana wizualnie i w środku?

2.Czy są wielkie różnice mocy?

3.Jak jest z zasięgiem w oby dwu replikach... Chodzi o to czy będe bardzo odbiegał od takiego zasięgu np:RK-02?? Będzie o wiele mniejszy zasięg w AKS-74U?

4.Jak jest z celnością ? Słyszałem ,że jest mniejszy.. Właśnie obawiam sięczy kulki nie będa sie bardzo rozsiewały? Ta broń ma dobre skupienie i powtarzalność? (chodzi mi o to zeby co 50 kulka trafiala dobiero ;D )

5.Czy ta moc to jest prawdziwa? Bo w innych sklepach miały słabszą moc (ale to był rk-01)

6.Jeśli ktoś miał jakąś replikę to mógłby się wypowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

1.Ja bym brał CM.

2.Nie cyma coś koło 400fps i tak samo boyi.

3.NA stock nie ma co narzekać,ale jakiegoś nie samowitego zasięgu nie będziesz miał coś do 50m.(radzę z tuningować na dobry początek)

4.Stock jak stock za pięknej celności nie ma :)

5.Ta one mają coś kolo 370-400fps

Link to post
Share on other sites

W replikach ASG długość tak naprawdę nie ma znaczenia.( aż do przekroczenia pewnej granicznej wartości fps, której raczej jako szturmowiec nie przekroczysz) I z mp5 możesz zrobić snajperkę. Bierz co Ci wygodniejsze. Jednym leży lepiej metrowe wiosło innym malutkie skrzypce. :)

Link to post
Share on other sites

Jestem dumnym posiadaczem AKSU 74U CYMA nie za duży nie za mała bardzo dobrze sprawuje na walkę bliski i jak pośrednia.

Zawsze można stawić silniejsza sprężyna lub słabszą ,lufa posiada o długość prawie 30cm lufa stockowa.

W swoje mam stawianą M100 ok 315 fps na 0,25g kulkach zasięg max 60 metrów skuteczna to 50 metrów.

Link to post
Share on other sites

Aha no rozumiem .. słabsza napewno nie założe ;D ja chcę używać tej broni i do lasu i do budynków.Chodzi mi o to ,żeby to miało jakąs taką moc.A nie ,żeby trafić to musze sie zbliżyć do pół dystatnsa innych.Wielm jak strzelał rk-02 nie tiuningowany.I po prostu chce wiedzieć czy dużo gorsze jest aks47u boyi i ta cm041j... No bo nie chce wywalić kasy proste ;D

Link to post
Share on other sites

To też nie zależy od fps :icon_smile:

Dobra i zadbana (od wewnątrz) replika na dobrych częściach strzela na 300fpsach lepiej, dalej i celniej niż jakiś chińczyk z 400fpsami. Więc opłaca się wstawić preckę, jakąś lepszą gumkę hu, i można jechać.

Sam mam jedną replikę 450fps tylko dlatego że używam na niej dość ciężkich kulek >0.35'tek, i działa świetnie, chociaż lufa wewnętrzna nie ma nawet 30 cm. A reszta moich replik jest na poziomie 350fpsów - ZAWSZE, do lasu do cqb WSZĘDZIE :icon_smile:

Wystarczy włożyć w środek kilka części najprościej lufę i gumkę hu i już masz celniejszą replikę, downgrade springa upgrade gb i już masz lepszy zasięg niż chińczyk z 400fpsami.

 

@EDIT: Literówka.

Edited by maniakwp
Link to post
Share on other sites

No już raczej jestem nastawiony na rk-01w... Tylko zastanawiam się jaki ona ma zasięg..Przypuśćmy RK-02 nie przerabiany ma zasięg 50m a rk-01w ... ma krótsza lufe i jest mniejszy i może mieć zasięg..? o jakiej róznicy ? Chodzi mi o to ,że ja go będe stosował w lesie ,a nie w budynkach.Potem z czasem go będe tiuningował dopuki gwarancja nie zejdzie bo nie chce utracić jej wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Yhy no o celności słyszalem ;) no dziwne sprzedawca powiedzial ze roznica 10m ;D... bo tamten był droższy i dlatego może ;p No nic.. biore rk-01w ;) ostateczna decyzja ;) jak na mnie przystało biore KAŁASZKA! ;) jeśli ma ktoś ochotę może się wypwoeidzieć o rk-01w albo cm 041j. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...