Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki sprzęt do 600 zł z seri M


Recommended Posts

Kogo jak nie was użytkowników różnych sprzętów mogł bym się doradzić, zaczynam przygode z ASG, wygląd wiadomo to nie wszystko danych replik, ale na oku mam m4, i m15/16, w ostateczności g36

jeżeli jest coś na necie w dobrej cenie to prosze o podesłanie gdyż chce w tym tygodniu już mieć sprzęt

Link to post
Share on other sites

Hahaha, nie, nie pracuję w gfc tylko tak przypuszczam, że ma zamiast stockowego m100 w jg wpakowali m110, które daje więcej zabawy, sam mam jg (z innego sklepu) z m110 i fajniej śmiga niż stock od jg

A dwa to kwestia gwarancji dla kogoś kto zaczyna może być istotna bo po roku może i już sam będzie grzebał w gb a może nie.

Edited by SaintPierre
Link to post
Share on other sites

uniwersalna jest waga 0,25 g i póki nie masz precki to może być coś taniego. można wypróbować 0,23g czasem lepiej śmigają. co do producenta ammo nie będę nic sugerował sam się przekonasz co najlepiej pasuje. pomyśl od razu o zapasowym magazynku i może drugiej batce jak masz zamiar się dłużej strzelać ;)

Edited by SaintPierre
Link to post
Share on other sites

Ta, Rocketsy...

 

Rocketsy są tańsze od G&G o 6zł dla wagi 0.25, więc zdecydowanie lepiej kupić coś wysokiej jakości niż szmelc.

 

Nowa seria bio (te szare) była o niebo lepsza od Guarderów, z którymi je konfrontowałem. Przy takiej różnicy cenowej, masz rację, dużo lepiej wziąć G&G ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...