Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co waszym zdaniem kupić ;)


Recommended Posts

Witam wszystkich ;)

Dzisiaj chciałem zapytać jaką replikę polecacie myślałem o jakimś karabinie szturmowym typu M4A1 lub HK416 dopiero raczkuję w ASG lecz mam zamiar zabrać się za tego typu zabawę ;) szukałem na różnych sklepach repliki tego typu full metal lecz nic mnie nie zadowalało gdyż znajdywałem tam same Chinole :(

zastanawiam się też nad AK-74 cyma Full Metal . Mój budżet to max 500 zł to trochę mało ale myśl że coś się raczej znajdzie . Myślałem nad M4A1 Boyi lecz słyszałem że nie warto ;( może w macie jakiegoś Chinola który zdaje egzamin ;D będę bardzo wdzięczny :D fajnie też by było gdyby replika którą polecicie miała łatwo dostępne części ;)

Link to post
Share on other sites

Na początek polecane są G36 JG, AK cymy (teraz najlepsze są cm040 wzwyż), seria RK Boyi i G36 cymy (lepsze od JG ale droższe). A jak HK416 to JG, jak gdzieś znajdziesz bo chyba nigdzie nima. eMki... hmmm... Ni wiem, może P&J? O nich nic nie wiem poza tym, ze SR25 P&J są całkiem spoko. Chyba. Poczytaj o nich jeśli ci tak zalezy na emkach. Jak nie, to bierz coś z powyższych. Do kazdej łatwo znajdziesz części zamienne.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :icon_biggrin: zastanawiam się nad tą cymką Ak-74 podobno dobre :icon_biggrin: lecz kolega ma w niedalekim czasie kupić to zobaczę 'z czym to sie je' ;D urodziny mam 2 listopada to trochę kaski wpłynie myślę że na same replikę przeznaczę gdzieś 800 zł mam pytanie czy G36 JG jest Full Metal albo czy chociaż Bady jest Full ?

 

Muszę też zwrócić uwagę że kupuje replikę na dłuższy czas :D bo raczej nie będę zmieniał jak niektórzy co 2 miechy

Edited by xBodzio
Link to post
Share on other sites

Psujesz zabawę.

 

Jak 800zł, to:

- CYMA 04x

- CYMA 003

- G36 od JG

- Repliki GFC, jeżeli jakaś w ogóle jest do 800zł

- Używane G&P, Ares, Classic Army. Pod warunkiem, że w opisie niczego nie brakuje i sam opis nie jest ani przeróżowiony lub dziwnie krótki.

Link to post
Share on other sites

Od razu informuję ponieważ widzę, że bardzo zależy Ci na "metal bAdy". Kałachy cymy nie posiadają metalu, a jedynie znal (który pęka od samego patrzenia), lepszym wyborem dla początkującego jest jakiś kałach z serii RK (Boyi) ew. G36 w którym prawdziwa wersja też jest z tworzywa.

 

Mam giety JG od około 4 lat i z żadną problemów nie było poza jedną która była kupiona jako używka i na starcie już nie działała. :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam CM040 i ..... nic nie pęka od patrzenia. Model dobrze zrobiony (żadnych luzów czy innych takich) Śmiga jak głupi a bebechy zadowalają aż nazbyt (spokojnie można M130 nie narażając innych czesci). Jak dla mnie na początek może być G36 JG (sam miałem) ale nie ma co owijac.....BROŃ POCZĄTKOWA czyli nie wymagajmy od niej czegoś wielkiego. Jeżeli masz kase to bierz coś CYMY. Nie ważne czy G36 czy kałacha. Tak czy siak bedziesz miał pewność że nie rozwali Ci sie tak szybko (no chyba ze chcesz coś na serio niezawodnego to bierz repliki 1000zł +). Tyle z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

Od razu informuję ponieważ widzę, że bardzo zależy Ci na "metal bAdy". Kałachy cymy nie posiadają metalu, a jedynie znal (który pęka od samego patrzenia), lepszym wyborem dla początkującego jest jakiś kałach z serii RK (Boyi) ew. G36 w którym prawdziwa wersja też jest z tworzywa.

 

Mam giety JG od około 4 lat i z żadną problemów nie było poza jedną która była kupiona jako używka i na starcie już nie działała. :icon_smile:

 

Jakoś w naszym teamie mamy cymki, JG, Boyi. Z wszystkim się coś dzieje, tylko nie z Cymami. W tym najbardziej RK-02 z Boyi. Polecam Ci Cymkę CM.048, która ma naprawdę fajne bebeszki, jak nie będziesz tłukł schabu repliką to nic Ci nie pęknie.

Link to post
Share on other sites

ZnAl to nie metal tylko jeden ze stopów aluminium :icon_razz:.Stalą też tego nazwać nie można :icon_smile:

No nie można bo Stal to stop żelaza z węglem (metalu i niemetalu). ZnAl to metal, a dokładnie stop Cynku i Aluminium (też metale) :icon_smile: Oj widzę że nauka na lekcjach chemii poszła w las hehe.

ZnAl to metal i Stal to metal ende.

Rozróżniajcie w końcu FULL STEEL od FULL METAL :icon_smile:

Edited by dymek_nh
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...