Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator LiPO do AK47 TACTICAL CM028C


Recommended Posts

Witam mam problem ze znalezieniem akumulatora LiPO do mojej repliki gdyż standardowa często zawodzi (NI-MH 1600 mAh 9,6V Stick) ze standardowa ładowarka w zestawie, bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego akumulatora + ewentualnie ładowarki patrzyłem po wielu sklepach lecz wymiary akumulatorów są zbyt duże na komorę baterii w mojej replice nie znam się zbyt dobrze na tym ponieważ dopiero zaczynam zabawę ale wszystko przede mną.

 

- długość akumulatora maksymalnie 8 cm grubość 1,5 cm

Link to post
Share on other sites

Zgaduje, że AK. Możesz zmieścić LiPo po dekiel. Ja do CM 45 po przypiłowaniu deklu zmieściłem http://www.hobbyking...idProduct=17283 Żeby wlazł bardziej do przodu to widziałem jakis Lion o pojemności chyba 1100mAh, ale linku nie zapodam.

 

@Buniek92

Oni tam dobierają przede wszystkim baterie swojej marki a z tego co wiem to nie maja batki mieszczącej sie pod dekiel ak.

Edited by virusotron
Link to post
Share on other sites

A bez żadnych przeróbek wejdzie ten aku http://www.hobbyking...RSOFT_Pack.html ewentualnie jeśli chodzi o 2S to wejdzie jeszcze pakiet o takich samych parametrach w wersji 1+1.

 

@Virus

 

Oni tam polecają wyłącznie baterie swojej marki, miałem pod deklem swojego kałacha taką samą baterię jaką oni polecają, pod dekiel trzeba było ją upychać, co skończyło się spuchnięciem pakietu po raptem dwóch miesiącach. Teraz od pół roku używam pakietu z linku, nie trzeba go upychać i ma lepsze parametry.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...