Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

broń na ścianę


Recommended Posts

Witam. Posiadam AK47-S cymy, full metal itd. Od mniej więcej pół roku mam przerwę od strzelanek ze względu na brak czasu i pieniędzy, a replika "wala" mi się po pokoju, a to na podłodze, a to gdzieś na szafce... Wpadłem na pomysł, żeby powiedzić ją na ścianie, będzie się ładnie prezentowała i nie będzie zajmowała potrzebnego miejsca w pokoju :)

 

Moje pytanie: znacie jakiś fajny sposób, żeby mój karabin umieścić na ścianie? Myślałem nad jakimiś hakami wystającymi ze ściany, ale nawet jeśli to skąd takie wziąć?

 

pozdrawiam - Beton

Link to post
Share on other sites

Ja nie chciałem wiercić w ścianie, bo replik może zawsze przybyć (albo ubyć) i będzie trzeba zmienić konfigurację kołtków. Wtedy dobrym pomysłem jest wyżej wspomniana kratka, albo moje rozwiązanie: do łóżka przymocowałem równolegle dwie pionowe deski z castoramy o długości 2m w oddaleniu pół metra od siebie. Kołki (u mnie haki) mocujemy nie do ściany - a do tych desek właśnie. Repliki wiszą sobie w rządku =]

Link to post
Share on other sites

Według mnie jednak kołki wyglądają najbardziej elegancko. U siebie mam dwa miejsca na repliki i przekonałem się ze jezeli są 2 miejsca podparcia to mozna zawiesic kazda replikę. u mnie na tych samych kołkach wisiało G36, SWD, AK-74 i AKsu i M4. A te kraty mi się xle kojarzą :D

Link to post
Share on other sites

Ja nie chciałem wiercić w ścianie, bo replik może zawsze przybyć (albo ubyć) i będzie trzeba zmienić konfigurację kołtków. Wtedy dobrym pomysłem jest wyżej wspomniana kratka, albo moje rozwiązanie: do łóżka przymocowałem równolegle dwie pionowe deski z castoramy o długości 2m w oddaleniu pół metra od siebie. Kołki (u mnie haki) mocujemy nie do ściany - a do tych desek właśnie. Repliki wiszą sobie w rządku =]

 

To lepiej łóżko rozwalić? :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Ja po prostu wkładam replikę do pokrowca i wrzucam do szafy. Nie kurzy się i nie muszę ingerować w ścianę, a jak chcę się pochwalić to ją wyjmuję.

 

Swego czasu miałem w ścianę wkręcone dwie śrubki, zawieszałem na nich replikę M4A1. Zrezygnowałem z nich po czwartym zrzuceniu repliki przy ścieleniu łóżka... Śrubki znajdziesz w byle jakim sklepie budowlanym.

Link to post
Share on other sites

Ja powiesiłem na ścianie broń na hakach, ale zrobiłem wcześniej odpowiedni dystanser z kawałka gumy by się ściana nie rysowała od częstego ściągania i wieszania broni. Dodatkowo na haki metalowe naciągnąłem kawałek rurki gumowej by nie rysować broni.

Poniżej przedstawiam zdjęcie:

 

dsc8919.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...