Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 Carbine- czy warto na początek?


Recommended Posts

Witam.

 

Jestem początkującym graczem tzn. asg interesuję się od dawna, ale jakoś dopiero teraz zebrało mi sie na zakup repliki. Znalazłem myślę że fajne m4 tylko trochę mi przeszkadza te 340fps

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-883-G-G-GR16-Carbine.html

myślicie ze warto?

co musiałbym zrobić żeby nieco podnieśc jej osiągi?

 

Dzięki z góry za wszelkie rady :)

Link to post
Share on other sites

Replika nawet dobra,te fps da się zwiększyć,aby je zwiększyć musiał byś wymienić:gumka,sprężyna,głowica,głowica tłoka,precka,kable+mosfet,nie wiem jaka tam jest prowadnica sprężyny i tłok :icon_razz:

A co do sklepu nie kupuj w nim !!

Gumka Hop-Up i FPS? Chyba chodziło ci ogólnie o osiągi :D No i niekoniecznie trzeba coś wymieniać oprócz sprężyny, niech autor poda ile FPS go zadowala, będzie łatwiej określić co idzie do wymiany.

Link to post
Share on other sites

No i jeszcze capriasg,azteko,redberet i inne polecane tu na forum.

 

Swoją drogą ~360 fps jest jak najbardziej wystarczalne,jeżeli ktoś umie się "strzelać".Zwiększa to znacznie żywotność repliki,a różnice w zasięgu nie będą aż tak duże.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Lepiej Podnieść zasięg i celność wymieniając gumę HU i lufę na precyzyjną, a na poczatku zostawić GB w spokoju, zwłasza jako początkujacy gracz. Wymiana lufi i gumy nie powoduje utraty gwarancji.

To też racja ale jak kolega chce zwiększyć FPS więc bez otwierania GB tego nie zrobi :)

Link to post
Share on other sites

Pan OFF ma rację :icon_smile: Nie trzeba się dobierać do dżirboxa, wystarczy teflonem uszczelnić komorę hup upa i abrakadabra + 10 a nawet 20 fps można zdobyć, słyszałem o przypadku +40fps i wahaniu ~ 2fps ale coś trochę chyba przesadził :icon_smile:

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...