Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarki PowerBean


Recommended Posts

Może wystarczy, że zle podłączył ładowarkę (najpierw baterię a potem ładowarkę do prądu). Same z siebie ładowarki się nie palą. Poza tym opinie warto kreować na podstawie własnych doświadczeń, zwrot typu "kolega miał" jest mało wiarygodny.

 

Wiem, możliwe, ale to nie zmienia faktu że PB mnie śledzi :icon_eek2: :icon_razz2:

Edited by lisek9811
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam pytanie, ponieważ ładuję mój pakiet LiPo Redox 3s 1400 mAh ładowarką Power Bean Sergeant i świecą się 2 zielone diody - oznaka naładowanych cel, a jedna pozostaje czerwona. Czy jest to sytuacja normalna? Czy napięcia się wyrównają i 3 diody zabłyśnie na zielono?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam mam pytanie czy ma ktoś z was namiary na producenta ładowarek MAJOR PowerBEAN ?? z użytkownikiem z tego tematu o tej nazwie próbuje sie skontaktować ale nie odpowiada a potrzebuje kilka informacji o schemacie lutowania gniazda na balanser gdyż w mojej ładowarce od wkładania balansera (całe gniazdo sie ruszało i po włożeniu balansera trzeba było gniazdo wyciągać i po kilku takich zabiegach luty popekały) popekały luty i musiałem je lutować od nowa jednak mam problem z jedna ścieżką nie wiem do czego ją dolutować bo cała się od płytki oderwała i do tego potrzebuje info konkretne żeby odratować ładowarkę :)

Będę wdzięczny za pomoc.

Ewentualnie gdyby znalazł się taki użytkownik podobnej ładowarki rozkręcił i podesłał mi kilka zdjęć jak to u niego jest rozmieszczone byłbym bardzo wdzięczny. Chodzi o gniazdo balansera a dokładniej o pierwszą ścieżke po prawej stronie - patrząc oczywiście na płytkę od strony balansera - :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...