Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarki PowerBean


Recommended Posts

Wczoraj miałem do czynienia z jednym z egzemplarzy ładować ładuje. Dochodzą do mnie też informację, że się wasze ładowarki palą i zasłaniacie się naprawą nie wiedzą użytkownika(tym że nie oglądał filmiku na YT a w instrukcji wzmianki o tym nie było). No i nie można na podłączyć ładowarki od PC.

 

Sory wole jednak kupić imaxa B6 za 25$ i dać 10$ za transport...wychodzi mi jakieś 115 zł

Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałem do czynienia z jednym z egzemplarzy ładować ładuje. Dochodzą do mnie też informację, że się wasze ładowarki palą i zasłaniacie się naprawą nie wiedzą użytkownika(tym że nie oglądał filmiku na YT a w instrukcji wzmianki o tym nie było). No i nie można na podłączyć ładowarki od PC.

 

Sory wole jednak kupić imaxa B6 za 25$ i dać 10$ za transport...wychodzi mi jakieś 115 zł

 

Złe słuchy Cię dochodzą :) Ładowarkę spalił użytkownik, ponieważ najpierw podłączył akumulator a następnie ładowarkę do prądu, w takim przypadku nie ma rady, musi się spalić. Mimo tego ładowarkę i tak wymieniamy na nową, ponieważ to była nagroda w konkursie. Jeśli o czymś mówisz, to opowiedz całą sytuację, a nie tylko wyrywek, który Tobie odpowiada.

 

Wychodzi Ci 115 zł bez zasilacza, ale to Twoja indywidualna kwestia co wybierzesz, fakt MAJOR nie ma możliwość podłączenia do komputera, ale ma za to spolszczone menu, jak uważasz, co jest bardziej przydatne użytkownikowi?

 

Jeden ze sklepów zrobił test, rozładował LiPo poniżej 3.0V na celę i próbował naładować akumulator ponownie, IMAX nie podjął się tego wyzwania, MAJOR naładował. Nawet sam możesz przeprowadzić taki test, zobaczysz, że to nie jest marketingowy bełkot tylko prawda.

 

Reasumując, nie polecasz jej tylko dlatego że nie ma możliwości podpięcia pod PC, ale ładuje dobrze, a to jest kluczowa funkcja ładowarki,

Link to post
Share on other sites

Instrukcji nie dołączyliśmy, przyznajemy się do błędu, dlatego ładowarka zostanie wymieniona na nową.

 

Rozumiem, że szargają Wami złe emocje, bo Wasz kolega ma do nas osobiste pretensje i swoją złością chce nam zaszkodzić, jednakże ja uważam, że swoje zdanie trzeba kreować na podstawie doświadczeń, nie opiniuję czegoś, czego nigdy nie używałem i gorąco Was zachęcam do sprawdzenia naszych produktów najpierw, a dopiero potem wygłaszania o nich opinii pozytywnych bądz negatywnych.

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites

Wymieniacie bo musicie.W tym przypadku pomagałem koledze odnaleźć podstaw prawną do wymiany, widać poskutkowało :)

 

Moim zdaniem opanowanie kilu słów z angielskiego to nie problem. Natomiast wykresy pojemności baterii jaki i padu ładowań są przydatne bo diagnozują nasz pakiet. Dla mnie to jest ważniejsze.

 

Jak będę miał lipo rozładowane poniżej 3v na cele z przyjemnością zrobię ten test.

 

A wasz ładowarka jest już skalibrowana fabrycznie? Zapomniałem sprawdzić jak miałem majora w rekach.

 

115 zł bez zasilacza. z możliwością podłączenia pod PC za Majora muśże dać125 zł + 14-17zł za przesyłkę ze sklepu....to juz wole kupić zasilacz od xboxa i mogę podłączyć 4 imaxy do tego zasilacza.(przydatne gdy mamy małą liczbę gniazdek dostępnych a duża ilość baterii do naładowania.)

Link to post
Share on other sites

Wymieniacie bo musicie.W tym przypadku pomagałem koledze odnaleźć podstaw prawną do wymiany, widać poskutkowało :icon_smile:

 

Moim zdaniem opanowanie kilu słów z angielskiego to nie problem. Natomiast wykresy pojemności baterii jaki i padu ładowań są przydatne bo diagnozują nasz pakiet. Dla mnie to jest ważniejsze.

 

Jak będę miał lipo rozładowane poniżej 3v na cele z przyjemnością zrobię ten test.

 

A wasz ładowarka jest już skalibrowana fabrycznie? Zapomniałem sprawdzić jak miałem majora w rekach.

 

115 zł bez zasilacza. z możliwością podłączenia pod PC za Majora muśże dać125 zł + 14-17zł za przesyłkę ze sklepu....to juz wole kupić zasilacz od xboxa i mogę podłączyć 4 imaxy do tego zasilacza.(przydatne gdy mamy małą liczbę gniazdek dostępnych a duża ilość baterii do naładowania.)

 

Wymieniamy bo uznaliśmy, że tak powinniśmy rozwiązać tą sytuację. Nie wiem czy podstawy prawne tutaj mają zastosowanie, bo zaznaczam że ładowarki nie sprzedaliśmy a przekazaliśmy za darmo jako nagrodę. Nie mniej jednak ładowarka będzie wymieniona na nową i koniec kropka.

 

Zgadzam się z Tobą, że możliwość podłączenia do PC jest warta uwagi, ale tak naprawdę nie wielki procent użytkowników ładowarek z tego korzysta. Oczywiście jeśli ktoś tego potrzebuje, wybierze IMAX'a, ale jeśli nie jest to dla niego ważne, uważam że powinien poważnie się zastanowić na MAJOR'em bo jakość wykonania i fukncjonowania jest na wysokim poziomie, co ciekawe, na kilkaset sprzedanych sztuk, nie mieliśmy ani jednej reklamacji.

 

Zasilacz do XBOX'a kosztuje 40-50 zł (tak mówi Allegro), do tego przesyłka 10 zł, co razem daje nam kwotę 50-60 zł. Po zsumowaniu wychodzi 165-175 zł za IMAX'a w prywatnym imporcie. Oczywiście sytuacja wygląda inaczej gdy, ktoś ma XBOX'a :)

 

Szargają nami złe emocje bo przedstawiciel PB bardzo dziwi się, że nie zachęca nas do swojej marki a wręcz przeciwnie- za pomocą formy w jakiej komunikuje się z potencjalnymi kleintami. Lepszą markę mieliście zanim zaczęliście aktywność na wmasgu.

 

Do PB przede wszystkim zniechęca Was Wasz kolega, który ma do nas osobiste pretensje o czym już wspomniałem, zapytajcie się go dlaczego tak naprawdę po nas jedzie, ja przyczyny się domyślam, ale nie będę tego upubliczniał.

 

Trudno mi jest powstrzymać emocje na wodzy, gdy 2 strony dyskusji toczy się o cenie i alternatywnych możliwościach wykonania. Weszliśmy aktywnie na forum, by toczyć rzeczowe rozmowy o elektronice w airsofcie i zasilaniu i rozmawiać o naszych produktach, ale w sposób cywilizowany, bez przepychanek, starć i napięć. Przyznaje się, że jestem podatny na prowokację i z pewnością to jest moja duża wada, bo POWER BEAN to marka, którą tworzyłem od podstaw, własnymi rękoma, stąd może to emocjonalne przywiązanie i arogancja wobec "agresorów". Nie mniej jednak obiecuję poprawę.

 

Mam nadzieję że do POWER BEAN'a przekonają Was nasze produkty, których jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, a robię wszystko aby było jeszcze lepiej.

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites
Do PB przede wszystkim zniechęca Was Wasz kolega, który ma do nas osobiste pretensje o czym już wspomniałem, zapytajcie się go dlaczego tak naprawdę po nas jedzie, ja przyczyny się domyślam, ale nie będę tego upubliczniał.

 

Czyli Wy wiecie lepiej co mnie do Was zniechęca i w dodatku jest to AnR? :D Nie do końca. Zniechęca mnie wmawianie mi co mnie zniechęca.

 

Trudno mi jest powstrzymać emocje na wodzy, gdy 2 strony dyskusji toczy się o cenie i alternatywnych możliwościach wykonania.

 

Więc oddelegujcie do pisania na forum kogoś, kto potrafi trzymać nerwy na wodzy.

 

Weszliśmy aktywnie na forum, by toczyć rzeczowe rozmowy o elektronice w airsofcie i zasilaniu

 

W jaki sposób skoro wszystkie pytania o np producenta ogniw, konkrety w sprawie łądowarki itp są dokładnie z forum usuwane a w samym regulaminie waszego podforum wisi jak byk, że tu rozmawiamy tylko o waszych produktach? To o czym mamy rozmawiać? O ogniwach firmy "cholera wie jakiej"? Czy o dwóch ładowarkach z waszej oferty z których jedna to Imax a druga to jakies tam insze coś, nie pamiętam bo na ładowarkach się nie znam?

 

 

Musicie chyba zapamiętać, że to Wam powinno zależeć na NAS (czyli klientach) a nie odwrotnie. Ale co ja tam wiem :D.

Link to post
Share on other sites

W jaki sposób skoro wszystkie pytania o np producenta ogniw, konkrety w sprawie łądowarki itp są dokładnie z forum usuwane a w samym regulaminie waszego podforum wisi jak byk, że tu rozmawiamy tylko o waszych produktach? To o czym mamy rozmawiać? O ogniwach firmy "cholera wie jakiej"? Czy o dwóch ładowarkach z waszej oferty z których jedna to Imax a druga to jakies tam insze coś, nie pamiętam bo na ładowarkach się nie znam?

 

 

Musicie chyba zapamiętać, że to Wam powinno zależeć na NAS (czyli klientach) a nie odwrotnie. Ale co ja tam wiem :icon_biggrin:.

 

Jakie konkrety w sprawie ładowarek zostały usunięte? Jednym z producentów ogniw jest firma GE POWER, znana z wysokiej jakości swoich wyrobów.

 

Nam bardzo zależy na każdym kliencie, ale też Wy jako pasjonaci, musicie zrozumieć jak funkcjonujemy, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, a jedynie dostarczamy towar do sklepów, serwisanci robią mosfety, ale nie są w stanie zaspokoić potrzeb całego rynku, zapewniam Cię że są osoby, które chcą pójść do sklepu i kupić gotowy produkt POWER BEAN'a, bo wcześniej korzystali na przykład z naszych akumulatorów i są zadowoleni z ich jakości. Dlatego prosimy Was o wskazówki i rady na temat mosfetów, jak stworzyć najlepszy, po czym widzę dwie strony przepychanek i opinii, że lepiej zrobić samemu i że wiele osób wykonuje takie na zamówienie za pół ceny.

Link to post
Share on other sites

(..)opinii, że lepiej zrobić samemu i że wiele osób wykonuje takie na zamówienie za pół ceny.

Może, że to ostrzeżenie ze inwestycja w ten rynek nie przyniesie dochodu? Jak zapewnicie trwały mosfet, którego cena jest ok 20zł w detalu, to kupcy się znajdą.

 

Pamiętaj, że to klient decyduje portfelem. Ja osobiście życzę wam jak najlepiej, ale musicie wsłuchać się w środowisko. Wmasg jest skupiskiem waszych potencjalnych klientów dlatego uderzyliście w ten rynek. Pomysł bardzo dobry i rozsądny ale wykonanie kuleje. Dlaczego? Ano dlatego, że wypowiedzi są w niezbyt miłym tonie co przekłada sie na postrzeganie marki...a to na klientów. Pamiętaj, że to WY jako firma jesteście dla NAS klientów, przy obecnej wachlarzu dostępnych towarów.Zniechęcanie klientów jest bardzo nie roztropne i w krótkim czasie może się bardzo mocno odbić.

 

Nie mówię tego dlatego, że chce was udupić tylko żebyście bardziej trafiali w target.Nie mieć lepszego jak trafne inwestycje.

Zacznijcie budować pozytywny PR, chcecie więcej wskazówek zapraszam na PW, bo to nie temat na dyskusje.

Link to post
Share on other sites

Za 20 zł prosty mosfet ciężko będzie nam wprowadzić do oferty, cena detaliczna to składowa wielu elementów i zależy też od skali. Nie mniej jednak przy produkcji będziemy kłaść największy nacisk na jakość komponentów i montażu, co mam nadzieję zrekompensuje wyższą cenę (ale z pewnością niższą od konkurencji). Kontrola jakości to jeden z głównych powodów, dla których wolimy produkować pewne urządzenia w Polsce, mogę osobiście podjechać do zakładu i sprawdzić na bieżąco jak przebiega produkcja.

 

Od dzisiaj zaczynamy biały PR!

Link to post
Share on other sites

 

Jeden ze sklepów zrobił test, rozładował LiPo poniżej 3.0V na celę i próbował naładować akumulator ponownie, IMAX nie podjął się tego wyzwania, MAJOR naładował. Nawet sam możesz przeprowadzić taki test, zobaczysz, że to nie jest marketingowy bełkot tylko prawda.

 

 

 

Ja wczoraj zszedłem na dwóch celach do 2,8 w LiPo Redox 11,1V 2400 , imax go postawił i wyrównał na 4,18; 4,17;4,18 -także nie taki IMAX zły :).Jak kiedyś tak zszedłem na pakiecie PowerBean , nie udało go się postawić na nogi:( .Zresztą to jedyny pakiet jaki mi zszedł przez ostatni rok czasu ,a posiadam Redoxy, Turnigy i VB Power :).

Link to post
Share on other sites

Jak wiadomo są różne IMAX'y i nawet nie mówię tutaj o podziale oryginał/podróbka bo to jest wciąż ten sam produkt. Przekazuję informację jaką otrzymałem ze sklepu, że klienci są zadowoleni z MAJOR'a. Być może wkrótce sami nakręcimy video z udziałem MAJOR'a i IMAX'a i to zweryfikujemy osobiście.

Link to post
Share on other sites

Za 20 zł prosty mosfet ciężko będzie nam wprowadzić do oferty, cena detaliczna to składowa wielu elementów i zależy też od skali. Nie mniej jednak przy produkcji będziemy kłaść największy nacisk na jakość komponentów i montażu, co mam nadzieję zrekompensuje wyższą cenę (ale z pewnością niższą od konkurencji). Kontrola jakości to jeden z głównych powodów, dla których wolimy produkować pewne urządzenia w Polsce, mogę osobiście podjechać do zakładu i sprawdzić na bieżąco jak przebiega produkcja.

 

Od dzisiaj zaczynamy biały PR!

 

No i prawidłowo.... argumentuj jako towar trwały, lepszy od awaryjnych gatów.Ale co z tego, że jest trwały? Język korzyści.

Proponuje Panu trwały mosfet dzięki, któremu zapewnisz długa i bezawaryjną prace styków. A każdy chce mieć bezawaryjna replikę, prawda?
i tak dalej i tak dalej....

 

Wbudowany zasilacz? Przekuj w zaletę "jednego grata na biurku mniej".

 

 

 

Jak wiadomo są różne IMAX'y i nawet nie mówię tutaj o podziale oryginał/podróbka bo to jest wciąż ten sam produkt. (..)

 

No nie ten sam bo rożni się zastosowanymi elementami które wpływają na jego funkcjonowanie i żywotność.Jakość lutów też się różni. Idąc Tym tokiem rozumowania podróba od produktu oryginalnego różni tylko cena, co wiemy jest nie prawdą.

 

 

Ładowarka się popsuła? Wymieniamy, naprawiamy nie robimy problemów. W ten sposób budujemy markę z porządnym supportem ergo ludzie będą wiedzieli, że można zaryzykować kupna bo w razie W problem się rozwiąże. (Można zrobić wersje refused) A to ma pozytywny wpływ na postrzeganie marki.Warto argumentować, że to firma Polska a mosfety produkowane są w Polsce.Przy ogniwach mówimy, że jesteśmy Polskim dystrybutorem.

 

Zawsze trzeba być życzliwym dla klienta mimo, że w myślach wyzywa się go co najmniej od buraków.

Edited by virusotron
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Może wystarczy, że zle podłączył ładowarkę (najpierw baterię a potem ładowarkę do prądu). Same z siebie ładowarki się nie palą. Poza tym opinie warto kreować na podstawie własnych doświadczeń, zwrot typu "kolega miał" jest mało wiarygodny.

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites

Najpierw ładowarkę potem baterię? No to powiem, że coś tutaj jest nie tak.

Ja często z powodów lenistwa i zaniedbania najpierw podłączałem baterię, a potem włączałem imaxa. I nic się nie stało.

Może napiszecie dlaczego u was tak się dzieje?

 

Nie, nie ma w moim poście żadnej antyreklamy itd. Po prostu ciekawość i zdziwienie.

Link to post
Share on other sites

Ten Sierżant to coś jak zwykły prostownik, tylko z procesorem, tak? Cóż, miałem, ba, wciąż mam, jakąś chińską maleńką ładowarkę z mikroprocesorem (ładuje balanserem, nie pod jego dozorem :D) i kilka razy zdarzyło mi się najpierw podpiąć pakiet, dokładniej GEPower 7.4V 2200 15C, później ładowarkę i nic nie wybuchało.

Link to post
Share on other sites

Ten sergant poległ u mnie przy reanimacji zdechłego pakietu.Rozgrzał sie,coś tam zaczęło strzelać i dupa.Żalu nie mam bo prawie 2 lata chodziła bezawaryjnie,a była gratisem w promocji kiedyś.

 

Edit.To nie był sergeant,tylko ten b3ac.

 

W sobotę u znajomego bawiłem się tym majorem.Ładuje,balansuje,ogólnie git.Za 125 na pewno dobry wybór.Po starej cenie bym go nie kupił. :P

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...