Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chciałym się dowiedzieć którą wersję GB polecacie pod tuning ROF`owy. Pytanie zadaję ze względuy na to, że ostatnio doszły mnie słuchy o zawodności GB v.2 i v.2 LONG w sytuacji mocnego podniesienia szybkostrzelności: a konkretniej o urywającej się końcówce GB.

Oczywiście wiem, że ważne tu są głównie zębatki, silnik, tłok, i bateria, ale wpierw chciałbym ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości w stosunku do samego szkieletu GB.

Link to post
Share on other sites

To zależy jaką masz replikę. Jeśli masz np emkę lub MP5 (poza MP5k Galaxy i CM) to jesteś skazany na V2. W przypadku AK, G36 i AUGa (najbardziej popularne) masz V3, M14 to V7, P90 to V6 a np M249 ma niestandardowy szkielet, który uchodzi za pancerny.

Wyższa wersja gearboxa nie oznacza, że jest on lepszy od tych z niższym numerem. Są to oznaczenia szkieletów w zależności od konstrukcję replik, tak więc np do M4 nie wsadzisz gearboxa z AK czy M249.

 

Jeśli dopiero myślisz nad kupnem repliki to bierz jakieś G36, AK, M14 G&G, M249, AUGa, P90, w każdym razie V2 lepiej unikać (KWA stanowi wyjątek).

Link to post
Share on other sites

Gb v3 wszystko wytrzyma, przynajmniej u mnie.

 

-Stock gb z cm.028 32RPS przy 470fpsach

-Stock gb z Auga JG 35 rps przy 445fpsach

-Stock gb mp5 galaxy 32 rps przy 420 fpsach

-Stock gb z Cm040 35 rps przy 470

-Wiele innych.. :)

 

Nic nie naruszone, maxxymalna sprężyna to m130 guardera.

Oczywiście lipo 11,1V z odpowiednim C.

Link to post
Share on other sites

GB v.2 można bez problemu wzmocnić blaszkami po bokach u dołu i u góry GB tak jak to robi np Neo... Stawiałbym w takim świetle na GB v.2 bo wzmocnienie jest stosunkowo łatwe do zrobienia z powodu jego konstrukcji a w przypadku np v3 i v7 tego szkieletu nie ma za bardzo jak wzmocnić a przynajmniej byłoby to zbyt skomplikowane i przesadzone.

GB v6 i od świni nie miałem okazji widywać.

Link to post
Share on other sites

Hęę.. Zle to ująłem.. Gearbox [gb] w sensie szkielet... xP

Oczywiście ze reszta jest wymieniona :icon_mrgreen:

 

 

Z maxymalnym rofem jakim chodziłem na strzelanki to około 44/6 kulek na sekundę.

Ale jest dużo problemów żeby gearbox dobrze chodził przy takim rofie.

Edited by Kohan warrior
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...