Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam "fajnej" gry FPP


Recommended Posts

Witam !

 

Kto moze mi doradzic? Szukam fajnej gierki FPP w stylu Maxa Payna i Far Cry - czyli innymi slowy dobra naparzanka do "dojscia do sie" po powrocie z pracy... (czyli innymi slowy niekoniecznie Splinter Cell :))

 

Dzieki z gory

Charon

Link to post
Share on other sites

Jak w stylu maxa to polecam Punishera...naprawde az milo sie tam zabija...myszka mozna sterowac jak moco chcemy kolesia walnac albo dusic...naprawde fajan zabawa...no i rece bola jak sie w to gra bo sie trzeba czasem troche namachac...ale za to jaka radosc :D

Link to post
Share on other sites

Cynik - to jest taki.. CoD? ale bardziej rozbudowany no i troche mniej niemcow ginie ;) taki shooter z elementami taktycznymi. Niemcow sie kosi tylko ze nie biegasz sam, dowodzisz zawsze jakas grupka na poczatku 1 potem 3 potem 6 ludzi.. w pewnym momencie czolg nawet dostajesz (potem podobno samoloty wchodza w ruch). Ciekawie sie gra, gram na 'hardzie' i raczej niema problemow, bylo pare misji do ktorych musialem podejsc 3-4 razy... tylko, ze jest jeszcze jakis trudniejszy "hard", aktywny dopiero chyba po przejsciu gry (jestem tak w 3/4 drogi).

 

Jestes zolnierzem o imieniu Baker, akcja to wiadomo - ladowanie w Normandii - chodzisz strzelasz do niemcow mozesz rozkazywac swoim aby ostrzelali dany teren, przeciwnik sie wtedy kryje, mozesz im rozkazac isc do danego punktu, zaszturmowac dany obiekt, kazac im podazac za toba. Fajna nawet fabuła, klimacik. Ghost Recon to nie bedzie, ale gra sie naprawde bardzo przyjemnie :)

 

 

EDIT: Widze, ze K.A.B ma nieco odmienne zdanie na temat tej gry. Ja przed zagraniem w ta gre nic o niej nie slyszalem i niczego sie nie spodziewalem. Dostalem prosta strzelanke gdzie twoj zolnierz zbiera czasem 5 trafien i nadal skacze wesoly. Jak mowilem, CoD tylko z mozliwoscia dowodzenia.

Link to post
Share on other sites

a dla mnie BiA to jedna z najlepszych gier roku :)

nareszcie nie zabija sie setki niemców na jednej mapie, nie można trafić z biodra w każdy piksel, a animacja i dźwięk są niesamowite...doszedłem już do końca prawie, jestem w Carentan - zmienili się niemcy, ze zwykłej piechoty na spadochrniarzy chyba :), mp40 zmieniło sie w mp44, który chyba troche za bardzo jest "napompowany" w stosunku do innej broni :) w każdym razie do pierwszej misji w Carentan na Hard podchodziłem chyba 20 razy :)

Razi jedynie schematyczność - mała potyczka i save point, po tym znowu wyskakuje paru niemcow, zabijamy, dojść do płotka i znowu save point, miasteczko zieje pustką i sterylnością - pola i farmy lepiej wyglądały...

ale sama strzelniania (mój oddział kontra wrogi) jak i samo oddawnie strzału (pływanie lufy, nie da sie trafiać ciągle w ten sam piksel) nie ma sobie równych wg mnie - MoH i CoD to proste nawalanki w stylu rambo przy BiA

wbrew wielu głosom, że tylko flankowanie liczy się w tej grze, to da się też samotnie podchodzić wroga i eliminować bez własnego wsparcia :)

Link to post
Share on other sites

nie zabija sie setki niemcow?:| a to ciekawe... tysiecy sie moze i nie zabija ale pare setek sie ustrzelilo... racja, jest dosc schematyczny bo wieksze starcie, save point, chodzenie chwilke, starcie save point... a najlepiej to sie wszystko kosi czolgami ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...