Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bastogne 1944 - Piekary k. Łodzi, 9.12.2012


Recommended Posts

W końcu i ja mogę złożyć podziękowania: orgom za wykonanie, wszystkim przybyłym za bardzo fajną, dynamiczną i kulturalną grę, matce naturze za pogodę adekwatną do scenariusza, mojemu Thompsonowi i baterii za to, że mogłem przekonać się dlaczego nosił miano "miotły do czyszczenia okopów" :icon_biggrin: Nie dziękuję temu kto odstrzelił mi szczerbinkę w replice :maniak_jezyk2: - i tak będę celnie siał kompozyt :-)

 

Spróbujemy czegoś, czego jeszcze nie było.....

 

Może coś w klimatach zdobywania Dzikiego Zachodu :icon_smile: W sumie tematyka załapuje się na to podforum. Same "klamki", czterotakty, shotguny i stylizacja na kowbojów, bandytów, szeryfów, indian itp :icon_biggrin: Scenariusz na Piekary mam już gotowy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Termin koło 23 stycznia, stylizacja będzie- Ruskie: uszanki/furażerki, białe/zielone pałatki, pasy; Niemcy: obszyte flecki, pałatki, furażerki +stylizacja oczywiście. Na razie wiadomo tyle.

 

PS. Nadal nie ma zdjęć od pozostałych fotografów!

Edited by jakubgro
Link to post
Share on other sites

Termin koło 23 stycznia, stylizacja będzie- Ruskie: uszanki/furażerki, białe/zielone pałatki, pasy; Niemcy: obszyte flecki, pałatki, furażerki +stylizacja oczywiście. Na razie wiadomo tyle.

 

PS. Nadal nie ma zdjęć od pozostałych fotografów!

 

wg strony battle arena termin jest 27 stycznia

Link to post
Share on other sites

To jeszcze troszkę propagandy ode mnie.

Wszystkich, którym się podobało, a nie wiedzą co dalej ze sobą zrobić w kwestii stylizacji, zapraszam do XXX Korpusu Brytyjskiego na przyszłorocznych Ardenach. Miejsca po stronie alianckiej wyczerpują się szybko, ale jeszcze trochę jest u parasoli.

Także, zapraszam :)

Link to post
Share on other sites

Wokash,

http://forum.wmasg.pl/topic/131540-bitwa-o-ardeny-2013-edycja-vi-6-kwietnia-2013/ - tu jest temat, na stronie 4 masz regulamin.

Impreza odbędzie się w sobotę 6 kwietnia.

Zapisy na bieżąco, kasę trzeba wpłacić orgom do 20 stycznia 2013 r.

Limity jakie wprowadzili organizatorzy to 360 fps do 10 m, do 480 fps powyżej 10 m. Powyżej 480 fps tylko repliki snajperskie.

Link to post
Share on other sites

Mała poprawka, pełny regulamin jest na 5 stronie. :)

A tak po za tym, to stylizacja (nie tak ścisła jak na bastonie) oraz zakaz strzelania ogniem automatycznym z replik niehistorycznych, wyłączone z tego zakazu są karabiny maszynowe.

 

A ja nadal nie pamiętam kolegi co zaoferował mi sprzedaż szelek skórzanych po MO.

Link to post
Share on other sites

Chcialbym i ja rowniez w imieniu grup reko 101st i 2nd Ranger Bn podziekowac za mila zabawe w sniegu a przede wszystkim orgom ktorzy ruszyli temat i udalo sie przekonac tylu osobom by w to weszli :D

 

Dzieukje jeszcze raz i do nastepnej ^^

 

ps: gdyby tak dalej szlo i stylizacja by sie coraz lepsza robila to moze ogolno polskie manewry ASH/Reko daloby sie zrobic na wielka skale :3

 

pozdrawiam

Miko

Link to post
Share on other sites

Wszystko dobrze tylko jak jeden by się rzucał na sznurek, a reszta za nim biegła albo biegła przez uczyniony wyłom to ok... ale tu reszta PO nim biegnie... w Normandii (Ale tej prawdziwej nie asgowej) były udokumentowane przypadki gdy człowiek rzucał się w szale bojowym na zaporę z drutu kolczastego, a koledzy po nim przebiegali jak po pomoście...

Link to post
Share on other sites

Na ardenach w niektórych miejscach były "koziołki" plus sznurek na nich w postaci drutu kolczastego-zasieków. Ale powiem szczerzę, że oglądałem z bliska taką zaporę i wątpię osobiście, czy dałaby radę utrzymać leżącego na niej człowieka, a co dopiero przebiegającego jeszcze po nim kolejnego woja.

Tak czy inaczej, może gdzieś będzie wzmocniony sznurek (byle markowy :D) gdzie będzie możliwość nagrania takiej sceny przed kamerą. :)

 

Domin ok, wybacz ale zapomniałem Twojej ksywki, widać demencja starcza mnie dopadła :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...