Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór klamki


Recommended Posts

Glock z cymy to klasyka sportu.

Jeśli zależy Ci na przyzwoitych osiągach za rozsądną cenę, do tego z niskimi kosztami eksploatacji i możliwością użytkowania repliki przez cały rok, to lepiej trafić nie mogłeś.

Jeśli jednak z jakiś względów czujesz miętę do replik gazowych, ale na początku nie chcesz zbytnio szaleć z kasą, polecam repliki STTI np: TA

Link to post
Share on other sites

@ K272

 

Dlaczego polecasz klamke która kosztuje ok 100zł a ja na ten cel mogę przeznaczyć 200 ? :icon_smile:

 

Czy w ogóle gazówkę za ok 200zł warto się pchać ?

Co jest mniej awaryjne w tym przedziale cenowym ?

 

Ew. czy warto dopłacić do http://gunfire.pl/pr...oletu-CZ99.html w porównaniu do cymki ?

Edit: Nie potrzebuje jakiejś super zabójczej klamki, chce boczniaka tylko do budynków, gdzie nie mogę używać mojej głównej repliki.

Edited by ReMix15
Link to post
Share on other sites

@ K272

Dlaczego polecasz klamke która kosztuje ok 100zł a ja na ten cel mogę przeznaczyć 200 ? :icon_smile:

 

Bo to dobra klamka jest (gaziak STTI)! Dokup do niej gaz, kulki, zapasowy magazynek i może Ci te 200zł wystarczy, a może już nie... Zauważ też, że polecałem Ci glocka cymy, który idealnie wpasowuje się w Twój przedział cenowy.

200zł to tak ani w prawo, ani w lewo. Na coś solidnego, nowego i markowego to za mało, chyba że kupisz używkę - wtedy jednak masz duże szanse na problemy z serwisowaniem.

Wydać 200zł na słabej jakości klamkę zawsze możesz. Ostatecznie to Ty będziesz później na nią psioczył, nie ja.

Link to post
Share on other sites

Ok. Jeszcze ostatnie pytanie czy jest jakiś lepszy gaziak od tego STTI do ok 200zł ?

 

nie chce zakładać nowego tematu ale wie ktoś może jak założyć pas do ak74su (dokladnie boyowski bardzo podobny do tego http://nokautimg3.pl/p-6a-a4-6aa45215a2787350867e81344743546e500x500/zawieszenie-taktyczne-asg-2-punktowe-ak47.jpg).

Edited by ReMix15
Link to post
Share on other sites

ja uzywam czegos takiego o:

http://www.sklep.air...olet-GC105.html

i jestem bardzo zadowolony puka az milo i co ze plastik i ze nie ma bb jak dla mnie spelnia swoje przeznaczenie i jest dostepny na kazda kieszen.

 

Nie miałeś z tym problemów?

Pytam o magazynki na kapsuły CO2. U znajomych kilka już poleciało do kosza, bo podczas przykręcania kapsuł zwyczajnie pękały. Problem udało się rozwiązać kupując magzynki na GG...

Link to post
Share on other sites

mam 3 magi do tego i nie narzekam. wiadomo że kapsułke trzeba wkręcać z wyczuciem i że tryby przy mechanizmie wkręcania są metalowe ale raczka (tzn ten chwyt którym krecimy) jest plastikowy i prędzej czy później się wyrobi ale póki co odpukać jest dobrze, magazynki są szczelne a sam gun puka aż miło. śmiało moge polecić byle by nie bawić się w desperado i nie wyżucać magazynka na ziemie z metra wysokości bo go szlag trafi:P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...