Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pan_Flint

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie - czy idzie skasować luzy na pokrywie komory zamkowej? Zakupiłem używaka z komisu, wszystko fajnie, nic już się nie rusza, poza pokrywą. Na szybko pewnie podkleję izolką uszka z przodu, ale że planuję malować całość szukam jakiegoś rozwiązania na dłużej.
 2. Zapoluj na kolby stałe od EA, takie szare. Czasami pokazują się na komisie.
 3. Konia z rzędem temu, kto korzysta z latarki i lasera w ASG i mu to w czymkolwiek pomaga> Jak najbardziej idzie żyć bez tego, kupisz dopiero gdy będziesz potrzebował. A raczej nie będziesz. Szybkoładowakę, tak jak powiedziałem - najtańszą. Na specu jest Cymy za dychę, jest identyczna z tą którą ja mam od lat. A to rzeczona szybkorurka, patent na ładowanie magazynków z zamierzchłych czasów przed popularnością szybkoładowarek, ba, elektryków w ogóle. Praktyczna do ładowania magazynków przed grą, podczas gry - zapomnij.
 4. Gumka Systemy, zamiast czeskiego wynalazku. Zabrzmię jak zepsuta katarynka, ale powiem to po raz kolejny: okulary > gogle, szczególnie podczas cieplejszych dni. Chyba, że jesteś niepocącym się cyborgiem, wtedy proszę bardzo. Wyroby ESS, Revison, Bolle, WileyX... do wyboru, do koloru. Co do repliki, ja za G36 Aresa 1000 złotych bym nie dał. Nie jest to zła replika, ale kiedyś jej cena wahała się około 800 złotych i to było jak najbardziej rozsądne. Ja osobiście przeznaczył bym tą kasę na kałasza Force Core z poprawkami w środku, lub podstawową emkę Specna Arms / Evolution Airsoft z podobn
 5. Ja bym tam dokręcania na fulla do końca nie polecał - u mnie poszedł gwint na gearboxie od czegoś takiego. Dokręcić - tak, ale z umiarem.
 6. Można, mi znajomy serwisant zrobił tak na replice, i działa. Czy to praktyczne? Dla mnie nie koniecznie, bo na tamiye patrzę z pogardą, a na ludzi walczącymi z tymi wtyczkami - ze współczuciem.
 7. Jeśli chcesz zaspokoić potrzeby autystów/purystów, Cyma klepie też magazynki a la tantal, metalowe, ale mniej bananowe. I wilk syty, i owca cała. Co do gogli, polecałbym raczej okulary, z te pieniądze możesz dostać kontraktowe ESSy, lub odpowiedniki innych marek, a to już sprzęt z wysokiej półki, który posłuży na lata. Czemu okulary? Bo mniej parują, a ciężko kogokolwiek trafić kiedy nic się nie widzi :^) (chociaż i takie akcje mi się zdarzały :^) ).
 8. I obniżenie kosztów/czasu wyrobienia takiego pozwolenia. Nie oszukujmy się, wyrobienie pozwolenia przy obecnych warunkach, to kosztowny i czasochłonny proces. Bynajmniej dla chcącego, nic trudnego. Dlatego krew mnie zalewa jak słyszę lub czytam komentarze typu: "w Polsce nie da się dostać pozwolenia na bron, dlatego potrzebujemy powszechnego prawa do broni" bo słyszę gamonia, który albo nic nie czytał na temat pozwoleń w naszym kraju i wypowiada się bez znajomości tematu, albo lenia, któremu nie chce się przez papierkową robotę przechodzić. Nie, potrzebujemy "powszechnego dostępu do broni"
 9. przeklejka z beżowego forum W dniu 18.11.2015 Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC, która po transpozycji w krajach członkowskich, w znacznym stopniu zaostrzy prawa dostępu do legalnej broni dla praworządnych obywateli UE. W rozumieniu Komisji poprawki mają zwalczać terroryzm. Problem w tym, że terroryści nie przestrzegają Dyrektyw. Proponowane zmiany uderzają nie tylko w posiadaczy broni palnej (sportowcy, myśliwi, kolekcjonerzy), ale będą miały znaczący wpływ na posiadaczy replik, broni alarmowej i hukowej, broni zdekowanej oraz entuzjastów airsoft. Co
 10. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania - nie odkopuj. A do Szarego, poszukujesz po prostu bagnetu do G3. Stwarza to 2 problemy, pierwszy - namierzenie takowego w kraju, drugi - przystosowania repliki do montażu, bo zakładam, że bagnetu nie poszukujesz tylko do noszenia tak i z powrotem podczas rekonstrukcji. W ostrym jest dostępna dedykowana nakrętka tłoku gazowego z wpustem na którym bagnet się blokuje. Do repliki będziesz musiał takie coś wytworzyć. 5 minut szukania w google.
 11. - są takie same - tak - tak
 12. A ja wiem, cena nie rewelacyjna, za tę cenę można mieć nowe długie plastiki od magpula do palnego, jeśli sie wie gdzie szukać, minus przesyłka i upierdliwości ze ściąganiem takich rzeczy ze stanów. Ale to moje trzy grosze, tarek do sera po prostu nie lubię.
 13. Mówiąc o Brenie 2, macając w sklepie wersję cywilną 805 zachwycony nie byłem. Ciężkie toto było, niezbyt ergonomiczne, z nieprzemyślanymi i nierozwojowymi rozwiązaniami (na grzyba komu gniazdo do magazynków od G36?). Wersja 806 naprawia praktycznie wszystko co było nie tak z poprzednikiem. Czy nie można było tak od razu, zamiast wydawać ciężkie pieniądze na zmiany na linii produkcyjnej? Czy pepiki z CZ naprawdę nie mogły najpierw zapytać użytkowników docelowych, a dopiero potem wystartować z produkcją? Lubię czechnologię, ale CZ zadziwia mnie dziwnymi decyzjami w ich nowych projektach (ten
 14. Zobacz sobie wymiary P64 i porównaj do wymiarów Beretty 92. Szanse są nikłe.
 15. Ktoś zakupił wreszcie i może się podzielić wrażeniami?
×
×
 • Create New...