Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

isc vs we vs ea


Recommended Posts

Witam . Borykam się z małym/duzym problemem . Chodzi mi o repliki aeg trzech firm :

- ewolution arms

-WE

-ISC

Te trzy firmy są dostępne i dla twgo mam do wyboru jeden z nich . Powiedzcie z której będę najbardziej zadowolony. Najprawdopodobniej będę brał eMke i zamierzam wydać na nią 1000 zł

 

pomozecie ?

 

Link to post
Share on other sites

Są tematy na forum o każdej z nich, zanim wydasz kase lepiej poczytaj co i jak - forum nie gryzie :icon_biggrin: :

http://forum.wmasg.p...tania-i-opinie/ ICS

http://forum.wmasg.p...4211-wea001aeg/ WE

http://forum.wmasg.p...lution-airsoft/ Evolution Airsoft*

Mam WE i jak przeczytasz w temacie - ma swoje "babole" :maniak_zle: ...

 

* Evolution Arms ?? :maniak_smutny:

Edited by KapitanBomba04
Link to post
Share on other sites

Miałem pół roku M4 od ICS a teraz mam M4 od EA, do ICSa mam mieszane uczucia, body ma całkiem ładnie wykonane, jednak niestandardowe elementy są dość podłe, osiągi również nie powalają, a o komorę hu wykonaną z kruchego plastiku to macałem po każdym strzelaniu, czy jeszcze się kupy trzyma. Największą zaletą jest niewątpliwie dwudzielny gb, bardzo fajna sprawa. Łatwe to w grzebaniu, sprężynę wymienić - chwila moment. Wadą tego gb jest dość słabe spasowanie obu połówek, różne syfy spokojnie się przez tą szparę dostaną. ICS'a chyba bym jednak ponownie nie kupił.

 

EA bardzo elegancko wykonane zewnętrznie, aż przyjemnie popatrzeć na body. Gwint na upperze standardowy, chyba wszelkie chińskie free floaty pasują bez kombinacji( na pewno Mk18 ACM, jutro będę montował ACM Omega 9), prowadnica kolby również standardowa. Dolne body dość wąskie w środku, trzeba trochę powojować aby dopasować jakiś chiński, słabo trzymający wymiary zewnętrzne szkielet gb, u mnie siedzi ACM. Komora HU pierwszorzędna, dzięki niej zasięg jest lepszy niż można by się spodziewać po mocy wylotowej. A szkielet ACM siedzi, bo dostałem replikę z gb od SRC, który sobie pękł, więc na temat oryginalnego gb od EA nie mogę się wypowiedzieć.

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

Dam trochę wymijającą odpowiedź - i tak, i nie.

Tak, bo jest naprawdę fajnie wykonana - praktycznie nic nie lata, farba się trzyma, układ Hop-Up jest super, lufa nie najgorsza...

Nie, bo trzeba brać poprawkę na naprawdę lipny silnik, do tej pory lubiła się zaciąć w połowie cyklu (ale po zrobieniu prowizorycznego podkładkowania to wyeliminowałem praktycznie - z tym, że i tak wysyłam to do Poldcka, będzie miał chłop trochę zabawy z "Magdą")...

 

Jeszcze kilka miesięcy temu bym pewnie jak każdy polecił KWA, ale że teraz jest niedostępne... Jak uważasz, twoje pieniądze. Może trafisz lepiej, niż ja, a może nie. Bo mając tego 1000, a nie zamykając się na M4/M16 miałbyś jeszcze parę fajnych alternatyw - jak chociażby rodzina SIGów ICSa, czy G36 Ares/CA.

 

Ale trzymając się M4 - jak by było dostępne EA LST, to poleciłbym właśnie to. Pobawiłem się trochę tym u chłopaków w Zbrojowni i poza przeziernikiem było cudnie - "banan" sam się na twarzy pojawiał. A osiągnięcie ok. 400 fpsów to kwestia wymiany z 2 do 3 elementów (sprężyna główna, prowadnica sprężyny i może tłok). Rozejżyj się, co masz po sklepach i przemyśl wszystkie opcje - napalanie się na coś i pośpiech bardzo lubią skomplikować wszystko :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites

Do dupy był zatrzask atrapy suwadła - złamał się już przy wyciąganiu go z GB (przechodzi przez szkielet)...Kable to norma, chyba żaden producent nie daje porządnych kabli w standardzie...Silnik to wiesz już... A reszta w sumie ujdzie - pomijając fakt, że w moim WE ktoś się nie popisał przy przeróbkach i nawet podkładkowania nie zrobił - ale o tym masz w temacie...

Więc serio, przemyśl wszystkie możliwości - włącznie z inną rodziną replik (jak AK/SIG/G36 itd.), popytaj na strzelance czy możesz chwile pobiegać z różnymi replikami i sprawdzisz co Ci bardziej podejdzie. Potem, dopiero po zapoznaniu się z wszytkimi za i przeciw, wydaj kase. Ja się nieco zbyt napaliłem i najpierw kupiłem akcesoria, a potem M4 i teraz musze komuś wysłać do zrobienia z racji braku narzędzi m.in. ...

Link to post
Share on other sites

Wiesz ja jestem pewny że chce eMke bo latalem z ak , g36 i mp5 i powiem ze m4 najbardziej mi odpowiada . A na eMki już długo patrzę i poprostu nie chce wydać kasę z błoto dla tego się pytam która jest najmniej zawodna i ma dobra bebechy . No i przy okazji ładnie wygląda :-D.

 

Ja sądzę że po kupieniu właśnie tej eMKi od WE i wymienieniu silnika ( najpierw zobaczę czy bd dobrze się sprawował ) powinna mnie zadowolić :-)

 

w sumie karzda replika ma swoje wady tylko trzeba je wyeliminować

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...