Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy elektryk pomoc w wyborze [400zł]


Recommended Posts

Witam chcę skorzystać z promocji w Gunfire.pl [-23%] i zakupić elektryka budżet [400 zł przed przeceną a po przecenie 300 z malutkim hakiem] i tak zastanawiam się po między kilkoma replikami

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189530-Replika-pistoletu-maszynowego-JG067MG.html więcej fpsów niż druge mp5 ale mniejsza bateria

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189563-Replika-pistoletu-maszynowego-JG070MG.html większa batka o 10 mniej fps :(

 

http://gunfire.pl/product-pol-1144793020-Replika-karabinka-szturmowego-CM028.html zwykła cymka

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152193303-Replika-karabinu-szturmowego-CM028A.html wersja z szyną RIS

 

Teraz moje pytanie która z replik będzie najbardziej optymalna, najmniej awaryjna, będzie posiadała wystarczającą pojemność na duże akumulatory chyba że lipo są tak małe że nie ma różnicy ? A jak z gearboxami które bardziej się będą nadawać bo chciałbym po 12 mies zmienić sprężynę aby osiągnąć te 400 fps. Wytrzymałość body. Ta szyna RIS w AK nadaje się do czegoś czy jest tylko do wymiany? Proszę tutaj o wyjaśnienie dlaczego np lepiej brać cymę a nie jg albo na odwrót ponieważ nie chce postów w stylu bierz cyme....

 

Z góry dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Gearbox-y w tych broniach powinny wytrzymać M120 więc z osiągnięciem 400fps nie będzie większego problemu. Ja używam broni od JG i nie powiem nic złego na nią, Cyma i JG to dwie konkurencyjne firmy, które starają się być sobie równe. Teraz Twój wybór...wolisz mp5 czy kałacha? Jak odpowiesz to zaczne wypowiadać się do danej broni, bo miałem z nimi kontakt.

Link to post
Share on other sites

Szczerze ;D myślałem że mp5 schowam do plecaka ale przeczytałem długość i już mi ten pomysł odpadł zastanawiałem się na tym AK z RIS bo zawsze można by było zamontować latarkę czy coś bo nie wiem czy do mp5 są jakieś szyny RIS ? Po za tym myślałem przyszłościowo skoro mp5 ma gb v2 to mógłbym kupić korpus stalowy z m4 lufę precyzyjną i mam m4, dobrze myślę ?

Link to post
Share on other sites

Dobra uznajmy że tego nie było,nie będę się dalej błaźnił. A jak wygląda z miejscem na baterie bo w przyszłości chciałbym kupić Lipo ponieważ słyszałem o nich dobre opinie lipo spokojnie wejdą do tych replik czy będę musiał coś kombinować?

 

Jeżeli wejdzie tam NiMh, nie mówiąc o NiCd, to lipo zapewne również.

Link to post
Share on other sites

Lesio ma racje, chyba że wtyczki będą inne ale wątpie, a nawet jeśli to można taką wymienić. Do mp5a4 wejdzie większa bateria bo mieści się ona w kolbie.

 

To ja także się wypowiem, ja osobiście brałbym mp5, jest lżejsze, mniejsze, dobre pod tuning tak samo jak kałachy, fps-y zadowalające tylko magi mniejsze. Ale mam sentyment do mp5 nie przepadam za kałachami. A tylko nie brałbym na Twoim miejscu mp5s6 tego z tłumikiem...szybko kolba się w nich łamie.

Link to post
Share on other sites

Sam polece ci MP5 jg, mam, miałem bo teraz na sprzedaż po kupnie rk'i ale to tylko dlatego, że nie mam gdzie trzymać :)

 

Bardzo fajna replika, kupiłem używkę i się bardzo cieszie, miałem lekko tuningowane, mierzone 395-400 fps na 0.2g pięknie, celnie strzela, naprawdę lekka (ma korpus z tworzywa, minus) ale jest naprawdę dobrą repliką, a jeśli chcesz lipo, to licz się z kosztem kupienia ładowarek do niej :) cena 100-150 zł. Osobisićie polecam MP5 JG, cm 028 też dobra replika no ale, ja wole coś innego :)

Link to post
Share on other sites

LiPo to dobry wybór, tak hi-capy do mp5 mają 250-260 kulek. Teraz wybór zależy od Ciebie...ale nie długo bo jak się nie zdecydujesz na batkę to stockowa padnie po miesiącu albo dwu. Moja padła po trzech. Bo stockowa jest tylko na rozruch broni.

 

Tak to mp5a4 nada się dobrze do lasu i do CQB...chyba że na początku wstawisz mocniejszą sprężynę to CQB odpada. Polecam tą broń, chińczyk ale dobry.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...