Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Snajper" z AEG'iem ?


Recommended Posts

Witajcie,

meczy mnie smiertelnie podjecie decyzji co kupic :icon_smile:

"Snajperke" tak do ok. 450 zl czy AEG'a w podobnej cenie z podobnymi osiagami, jak nie lepszymi.

Jeśli wybralbym "snajperke" to oczywiscie odrazu 100%-owego snajperstwa bym nie zasmakowal (ale zasmakowalbym i nauczylbym sie skradac do celu 30 a nie 5 min) no bo czego sie spodziewac po takiej replice za 450 zl ? Ale jesli bym ja kupil to w rok moze bym ja stuningowal na cos naprawde przyzwoitego. Jestem raczej nowy w ASG bo strzelam sie gdzies od 2 miesiecy i to shotgunem :teethh: wiec moze lepiej bedzie jednak kupic jakis AEG w podobnej cenie, celownik laserowy, zrobic lub kupic ghillie i jesli mi sie znudzi to poprostu odnalezc sie w szturmie :icon_smile: ? Chce podkreslic ze mowiac snajperstwo mysle o byciu snajperem (no moze z takimi replikami to w cudzyslowie :icon_biggrin:), a nie strzelcem wyborowym, chyba ze podczas 15 minutowych rund z kumplami :icon_smile:. I zebyscie mnie juz do konca zrozumieli w ASG nie zalezy mi na nabijaniu jak najwiekszej liczby ofiar :teeth:

A i bez znaczenia co kupie to kupie dopiero na wiosne bo mniej wiecej wtedy bede mial kase.

Z gory dzieki za pomoc :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...