Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowiutkei RK01 - Cykanie silnika, nie strzela


Recommended Posts

Witam. Długo się nie nacieszyłem..

Cóż, aku naładowałem, odpakowuje karabin, z uśmiechem na twarzy mówię sobie - Dobra, kilka kulek na semi na początek.

Po kilku kulkach karabin przy oddawaniu strzału wydał taki dziwny jakby krótki dźwięk strzału, tak jakby nie do końca nacisnąć spust (jest niestety taka możliwość, że spust nacisnąłem nie do końca a tylko go musnąłem, następnie zdziwiony nacisnąłem spust jeszcze raz, i karabin tylko wydał taki 'cyk' z silnika.

Zdjąłem rękojeść, silnik nie śmierdzi spalenizną, nic się nie grzeje, a w momencie nacisniecia spustu tylko leciutko się poruszył i to cyknięcie.

Coś sie zablokowało ewidentnie.. Nie mówicie że zębatki.. Niby mam replikę na gwrancji, ale ludzie, wytrzymala 5 strzałów, no może 10!

pS: Po wyjęciu magazynka wyleciało jakieś kilka kulek (a wcześniej przy wyjmowaniu magazynka wylatywała 1-2)

Próbować robić coś wyciorem?

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Bateria? O.O NIGDY bym nie pomyślał...

Tak, taka zielona 1500maH

myślałem jeszcze nad ustawieniem dosicku silnika, ale skorko mówisz o batce, to sprawdze.

 

 

EDIT: 1200mah jednak

Taka tylko że stick:

COOL-B8NMCR12-1.jpg

EDIT 2: Ale jak bateria.. przecież silnik czuć że ma moc, bo tak jak mówiłem, słychać cyknięcie, i na dodatek na rękojeści czuc takie lekkie stuknięcie, świadczące o tym że silnik chce ale nie moze, i lekko rusza się w obudowie..

Edited by nopel
Link to post
Share on other sites

Koledzy NIESAMOIWCIE dziękuję, doładowałem stockowe aku i o dziwo repka strzela jak się patrzy, a szczerze w to wątpiłem, myślełm że to coś poważnego.

Pozdrawiam.

PS: Jaką polecacie batke do neigo, oczywisćie stick?

Nie li-po, ponieważ nie stać mnie na lipo i ładowarkę.. :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...