Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimatory King Arms


Recommended Posts

Witam !

 

Mam pytanie odnośnie kolimatorów King Arms ktoś ma taki ?

 

Jakieś wrażenia? Niezawodność (tzn jak długo go używacie)

 

Jakieś porównanie pod względem wykonania do kolimatorów Guardera.

 

Osobiście chciałbym sie dowiedzieć coś wiecej o tym kolimatorze http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=930

 

Pozdrawiam, Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten kolimator z twojego linka. Wykonany jest bardzo porządnie, zwarty kawał metalu, sprawia bardzo dobre wrażenie. Pokrętełko chodzi dość płynnie, acz nie tak łatwo, robi takie 'klik' jak zmiana trybu ognia w M4 :lol: Ale IMHO posiada nie 5, a 4 efetywne poziomy jakości plamki, 2 najsłabsze dają praktycznie taką samą plamke, róznice widać dopiero przy kolejnych. Dzisiaj ganiałem z nim 2 godziny w deszczu, był cały mokry ale wciaż działa :wink: Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Porównanie z Guarderem postaram dać w przyszłą niedziele :wink: Pozdro

 

South

 

PS. Mam go od środka kwietnia :wink:

Link to post
Share on other sites

A do mnie powinien dojsc w najblizszym tygodniu. Ten sam, tylko chyba na innym montazu. Przetestuje w przyszly łikend, porobie jakies fotki i opisze... Nie mam jak porownac z guarderem poki co, ale moze na jakis czas z posiadaczem guardera sie wymienie - dla porownania.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Witam

Mam pytanko odnośnie tego kolimatora z linku: czy po zamontowaniu go na m15 w miejsce rączki transportowe widoku przez kolimator nie będzie zasłaniała muszka.

A to w czyms przeszkadza? Przeciez kolimator to nie luneta, jednym okiem widzisz cel a drugim czerwona kropke w kolimatorze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...