Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barrett M82A1 - używka, czy warto?


Recommended Posts

Witam, przeszukujac że znudzenia allegro poszukując dość ciekawej oferty ASG natknelem sie na fajna ofertę, snajperka ta nie potrzebowalaby już tuningu, wszystko w niej jest na dobrym miejscu a cena sama w sobie jest dobra.

Chodzi mi dokładnie o to cudo

http://m.allegro.pl/przedmiot,barrett-m82a1-potezny-tuning-najlepszy-w-pl-,2898264903.html

Czy warto? Że snajperstwem mam mało wspólnego ponieważ dopiero zaczynam przygodę z AS, ale jeżeli takowa ofertą okazała by sie wielką okazją to czemu nie zaryzykować i kupić :P.

A co wy myślicie? Warto?

Przepraszam za brak polskich znaków w niektórych wyrazach, lecz pisze szybko z telefonu i t9 załapuje niektórych wyrazów.

Link to post
Share on other sites

A więc tak, jeśli masz do wydania ok 2600zł to nie kupuj Barretta. Ten urodziwy klocek waży 6-7 kg i jest strasznie długi (powodzenia z bieganiem). Osiągami będziesz MOŻE ciut lepszy niż elektryki, ale to CIUT to prawie nic a tracisz bardzo dużo na mobliności, a poza tym snajperstwo nie jest polecane na początek, chodz wszystko zależy od człowieka. Jeśli koniecznie chcesz mieć snajperkę to kup sobie, sr-25 od CA i powoli tuninguj lub kup mb-01 i zamontuj konwersje na gaz a jak jednak nie chcesz "snajperzyć" to kupuj emke od KWA lub G&P jakieś kałaszki od real sworda (jeśli znajdziesz) i je tuninguj. Będziesz zadowolony :).

Link to post
Share on other sites

Nie zaczynaj przygody z ASG od karabinu snajperskiego. Kup sobie na początek komplet flecka, uvexy za 30zł, paczkę kulek i cm0.28(bądź inną replikę z tego przedziału cenowego, choć według mnie za tą cenę oprócz g36c od jg raczej nie ma sobie równych). Pobiegaj z tym trochę, pożycz na 1 czy 2 strzelanki snajperkę od jakiegoś kolegi żeby się przekonać jak się z tym biega, ale najpierw oswój się z asg a potem zacznij myśleć o karabinie wyborowym/snajperce. Poza tym nie wydawaj na początek takiej sumy na sprzęt, bo jak Ci kasy później zabraknie, lub replika się ppopsuje i będziesz musiał strzelać z broni gorszej jakościowo, to będzie BARDZO trudno Ci się przestawić ;)

Link to post
Share on other sites

Znaczy ją napisałem czy warto kupić ta konkretnie replikę, czy to jakąś super pro leo okazja czy cena zwykła. Jeżeli żadna to okazja to nic więcej nie chce widzieć i temat do zamknięcia. Temat nawiązuje do tego cZy jest to okazja czy normalną cena w stosunku do osiagow i wyglądu, nie chce abyście polecacie mi co innego :-) .

Link to post
Share on other sites

Czyli wynika że nie warto. Ogólnie postawiłem już na szturm, wszystko już mam wybrane (Replika BOLT B4A1) . Lecz byłem ciekawy czy to nie jest jakaś wielka okazja, bo zawsze bym mógł skorzystać z okazji. Jednak jak mówicie że nie warto to zostaje przy replice szturmowej BOLTA.

Link to post
Share on other sites

Cóż, widzę że muszę się wypowiedzieć, barret ten był mój, poznaję po naklejonym teflonie na dwójnóg.

Jeżeli nowy właściciel robił tuning to spoko, ale niech nie ściemnia, że:

akumulator nie do kupienia w PL bo ja mu go dałem a kupiłem go w Polsce.

Replika była na strzelance, fakt, że strzelała PO imprezie już. Dodatkowo była brana na festyny i pokazy.

Chwyt pistoletowy nie jest CA tylko elementa.

http://gunfire.pl/pr...-do-M4-M16.html

Zawieszenie 3 pkt. pochodzi od boyi BI5581M.

Link to post
Share on other sites

To po co pytałeś się czy warto ją kupić skoro nie masz kasy ??? Jak będziesz chciał założyć kolejny temat pt. "jaka replikę wybrać na początek" to zapytaj o to tutaj w tym temacie a odpowiedz uzyskasz za pewne w pierwszym poście po zadaniu pytania

Link to post
Share on other sites

Mam kasę, skąd wywnioskowałeś że nie mam? Posiadam 2500zl, temat został założony nie po to byście mi doradzali a ocenili czy ta replika z aukcji alego jest okazja czy zwykłą ceną. Pisząc że sprawie MOŻE sobie taka replikę za kilka miesięcy miałem na myśli oswojenie się pierwszy raz z replika szturmową a następnie przejście na snajperstwo.

Link to post
Share on other sites

Mam kasę, skąd wywnioskowałeś że nie mam? Posiadam 2500zl, temat został założony nie po to byście mi doradzali a ocenili czy ta replika z aukcji alego jest okazja czy zwykłą ceną. Pisząc że sprawie MOŻE sobie taka replikę za kilka miesięcy miałem na myśli oswojenie się pierwszy raz z replika szturmową a następnie przejście na snajperstwo.

 

Wywnioskowałem stąd, że przychodzisz na forum z zapytaniem o możliwą "okazje" dotyczącą Barretta za 2500zł, a tak poza tym nie czaje cię do końca, w pierwszym poście pytanie dotyczy właśnie barretta, a teraz temat schodzi na repliki szturmowe, jakby się uprzeć to już leci off top a temat powinien iść do śmieci.

 

Kup sobie mundur wz 93 lub coś z hamerykańskim stylem do tego jakieś uvexy kulasy madbulle, g&g, guardery, i replika jak wspomniałeś BOLT coś tam

Link to post
Share on other sites

jakby się uprzeć to już leci off top a temat powinien iść do śmieci.

 

Reegz zaczekaj, coś taki nerwowy? :icon_mrgreen: Jeszcze się może dużo wydarzyć a ty od razu "temat do śmieci" Popatrzmy może jacy nowi koledzy będą do nas z Baretów strzelać :icon_wink:

 

 

Kolego "erikson" myślę, że zanim namówisz rodziców na zakup repliki to jeszcze Ci się trzy razy odmieni (o ile rodzice się zgodzą)

Odpowiedź otrzymałeś od Wilkosza znanego eksperta

w dziedzinie okazji

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...