Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 full metal [BOYI] vs AKS74 full metal [CM031C]


Recommended Posts

Witam.

Aktualnie stoję przed wyborem nowej repliki:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=696

lub

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=803

Proszę o napisanie co myślicie o tych dwóch chińczykach :icon_wink:. Chciałbym otrzymać recenzję maniaków, którzy takowe repliki mieli okazję przetestować. Zależy mi na informacjach odnośnie osiągów repliki, części stockowych (ze względu na to, że nie będę miał tak szybko kasy na tuning), a także awaryjności, wytrzymałości i podatności na upgrade... ogólnie chcę wiedzieć o nich wszystko :icon_biggrin: . Doradźcie mi, która z nich jest lepsza bądź pokażcie inne, lepsze w tym zakresie cenowym :icon_smile:. Przepraszam, jeżeli powtarzam temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

Pozdrawiam, Filip

Link to post
Share on other sites

Miałem Cm031c replika cudna, cieszy ten full metal, mój model na kolbie miał lekkie luzy a gb jak to w cymie miodzio żadnych problemów. Replika wytrzymała coś około 2 lat później się posypała.Tylko przez to, że ją katowałem :icon_lol: .Nie wiem czy zauważyłeś, że ona już nie jest w sprzedaży i w żadnym sklepie jej nie dostaniesz :)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak RK-02 lepsze mimo że jestem zwolennikiem firmy CYMA,posiadałem już 3 kałachy z tej firmy,aczkolwiek z pojedynku CM.031C lub RK-02 lepsze będzie RK-02, no chyba że porównywałbyś CM.040(też AKS-74 cały czarny) i RK-02 wtedy można się zastanowić nad CYMĄ.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...