Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolety TM High Grade bez HU.


Recommended Posts

Witam. Chciałem uzyskać informację na temat pistoletów firmy TM z serii HG nie posiadających systemu Hop Up. Interesuje mnie ich zasięg, celność a przede wszystkim ocena jakość/cena :roll: Proszę o wypowiedź "teorytyków" a także osoby mające styczność z tymi replikami.

 

PS Niektórzy mogą niewiedzieć że istenieją takie pistolety :? Są one dostępne w sklepie SpecShop w cenie 110 zł (prawie 100 złotych taniej niż wersja z HU). :!:

Link to post
Share on other sites

Ja strzelalem i ogladalem Socoma mk23 HG Marui w Snajperasg w wersji z Hop-Up i bez. Ten z hopupem mial zasieg o jakies 8metrow wiekszy od drugiej wersji. Porownywalem ze springiem mp5sd3 uhc i HG bez Hopa prawie mu dorownywal :)

 

Ten z Hopem jest drozszy bo az 149zl kosztuje a ten bez 109zl, ale jak za zasieg 40m jestem sklonny tyle zaplacic, jako boczna do Rugerka bedzie jak znalazl :twisted:

Link to post
Share on other sites

Ja bym tam nie kombinował we własnym zakresie.Dlaczego?

1.Po co jak za 149 zł mozna mieć wersje z hop-upem

2.Dobra gumka hop-up kosztuje ok 20-30zł.(chba ,że z gumki recepturki)

3.Po rozkręceniu może Ci spaść zasięg tak jak mojemu kumplowi choć wszystko dobrze złożył.

4.Jak coś Ci się zwali w gunie to po rozkręceniu żegnasz się z gwarancją.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Posiadam glocka 17 HG Marui bez hop-upu i musze powiedzieć ze zasięg jest dość dobry. Zasięgiem dorównuje mojemu desertowi z UHC z hop-upem. Jednak co docelności desert wymiata glock ma dość znacznie większy rozrzut. W dodatku w czasie szykiego opróżniania magazynka w glocku zdarz a się że kulka poleci gdzie jej się podoba :) Teraz na www.snajperasg.pl można dostać wersje z hop-upem za 149zł więc jak dal mnie nie ma się nad czym zastanawić i dołożyć troche kasy i mieć naprawde porządnego guna.

Nie mówie oczywiście że te bez hu są złe. Jednak za 40zł więcej masz prawie

10m zasięgu więcej i celność lepsza.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...