Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika [ g36 (CM.011) vs G36 JG vs Rk-01]


Recommended Posts

Zrobisz jak będziesz chciał. Polecam Ci G36C Jg, mam ją w stocku od 4-5 lat i nic się jej do tej pory nie stało, ani wewnątrz, ani na zewnątrz. Do gearboxa zaglądałem nie dawno i wszystko jest w porządku. Oczywiście gumka hop-up do wymiany na starcie.

 

Pozdrawiam :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, też jestem nowy a nie chciałem zakładać nowego tematu więc napisałem tutaj, mianowicie:

Mam na uwadze właśnie g36 od JG i mam problem bo jest wersja krótka i długa. Normalnie brałbym długą, ale krótsza mi się bardziej podoba :icon_mrgreen:

 

Więc chciałbym się zapytać (wiem iż szanowny Powała ma sporo tego badziewia :) ) czy są jakieś różnice między tymi dwiema replikami. Głownie chodzi o celność. Wiem, że w budynku g36C będzie praktyczniejsza, ale znów kolega, który ma zamiar kupować takowy sprzęt mówił: "ja biorę g36K bo ta krótsza to ma podobno duży rozrzut".

Z drugiej strony słyszałem gdzieś, że długość lufy nie ma tak dużego znaczenia, więc jestem zdezorientowany :icon_confused:

 

Zaznaczę, że będę się strzelał głownie w lesie. Mój budżet to tak 450- elastycznie do 500zł.

AK mi się nie podoba (chociaż fps'ów ma więcej), a o emkach czytałem sporo na forum, dowiadując się że w tym przedziale cenowym dobrej nie znajdę.

 

Jest jeszcze sprawa m15 od Dragon Guns na GUNFIRE o których też zrobiło się głośno na forum. No i parę osób stwierdziło, że może to być dobry zakup (i cena atrakcyjna), potwierdzając to filmikami (zraża tylko, że to full-pastyk).

 

Trochę się rozpisałem, ale liczę na pomoc :icon_mrgreen:

Z gory dziękuję!!!

Link to post
Share on other sites

yhm, rozumiem. bo własnie g36c mi się bardziej widzi :icon_mrgreen:

 

Tajgers, czyli jakby mi się odwidziało to mogę z C zrobić K tak?

 

Ta replika to na początek i tak sobie myślę, że wezmę C, a z czasem i tak będę zmuszony kupywać inną (lepszą) to chyba dobre będzie rozwiązanie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jak byś mógł obmacac obie, K jest dl taka jak m4 i ak, C jest troszkę krótsza. Ani z jednej ani z drugiej nie pozalujesz wydanych pieniędzy, jeśli ma to być Chińczyk na początek to jak najbardziej tak.

Pozdrawiam ;)

Ps. Zamiana frontu to nie problem-w asg wszystko można zmieniać(jeśli sie ma kaskę)

Edited by Tajgers
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...