Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witajcie ! Kolba regulowana do m16a4 !


Recommended Posts

Kurde, trudny zawodnik z Ciebie. Masz podane EA jak na tacy. Nawet lepiej bo nawet od kuchni możesz zajrzeć w to, co już zostało podane na tacy, a Ty dalej nie bierzesz tego pod uwagę.

Te repliki, które Ci podałem posiadają regulowane kolby. Recenzja natomiast jest innej wersji, która posiada stałą kolbę, ale pozostałe części są identyczne. Wniosek - wyciągnij sam.

Jeżeli chcesz jakieś badziewie za 700 zł, to bierz te PJ czy inne i ciesz się RiS'em, który puści na mocowaniu i łączeniu lufy z body. Za niedługo będziesz miał problemy z tym albo czym innym związane i władujesz kolejne 200/300 zł w naprawy. Zrobi Ci się z tego tysiąc złotych, a replika nadal będzie chińska z możliwością autodestrukcji.

Jeżeli chcesz to tuningować, to zważ, że EA posiada wiele wzmocnionych części w tym korpus GB. Wykonanie stoi na świetnym poziomie, cena nie jest wysoka no i posiada oznakowania jak w palnym odpowiedniku. To taki smaczek, ale jest.

Nie kieruj się tym, że replika ma w stocku RiS'y, bo to nie powinno być brane pod uwagę, gdyż jest to element wymienny i niedrogi w stosunku do całości, która też jest wymienna, ale może się rozlecieć, a co za tym idzie poniesiesz dodatkowe koszta naprawy.

Ale to Twój wybór. Jesteś uparty na jakiegoś totalnego chińczyka, który ma "durzo efpeesuw xD" to go bierz. Polecamy Ci coś lepszego niż przeciętna replika, ale to Twoja kasa i Twój wybór. Ja z EA czekam na kolejnego LR300 z serii Hard Core i już się doczekać nie mogę, bo wykonanie jak i kultura pracy + zasięg robią na mnie osobiście wrażenie pozytywne.

Link to post
Share on other sites

Bo mam swoją i wiem jak wygląda abs po upadku na gruz ..... Wygląda jak stopki szkolnych krzeseł ... I od tamtego czasu jakoś nie przepadam za abs .. .

Wiesz co ... teraz mnie nawróciłeś .. po przeczytaniu Twojego posta 2 razy troche to przemyślałem i twierdze że masz racje ... Podejmowanie zbyt pochopnych decyzji co do takiej broni ... A druga rzecz że ~1000 zł piechotą nie chodzi ... Jeżeli byłbyś łaskaw poszukaj tej samej repliki tylko na innej stronie . może gdzieś już będzie dostępna , lub będzie szybsza dostawa ... Jestem taki nakręcony na kupno bo fundusz na replike jest baaaardzo chwiejny i jeden podmuch wiatru i po kasie dlatego też staram się coś znaleźć w szybkim tempie.

Edited by MaciekNGD
Link to post
Share on other sites

Bo mam swoją i wiem jak wygląda abs po upadku na gruz ..... Wygląda jak stopki szkolnych krzeseł ... I od tamtego czasu jakoś nie przepadam za abs .. .

 

Tylko z tego co pisałeś to Ty miałeś zabawkę jakąś, a nie replikę. Dlatego proszę Cię nie wyskakuj mi z takimi historiami :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Replika za 150 zł śmiem twierdzić, że nie była wykonana z ABSu tylko z przetworzonych opakowań po kapsułkach antykoncepcyjnych i innych podobnych plastykowych części przetworzonych w garażu zamożnego chińczyka jeżdżącego nowiutkim samochodem marki Tata.

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...