Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Benelli M3 Super 90 od ACM


Recommended Posts

Witam, chce w mojej strzelbie zmienić sprężynę na mocniejszą. Replika ma teraz ok 320 fps czyli sprężyna 95. Jaka była by najlepsza - zastanawiam się nad 120 lub nad 130. Mechanizm i lufy są metalowe więc raczej by nie zaszkodziła tak mocna sprężyna. Co o tym sądzicie?

 

P.S.

Czy wie ktoś czy na forum jest artykuł na temat rozbierania strzelb?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja kilka lat temu rozbierałem Benelli M3 TokioMarui - ogólnie przesrane - mechanizm nie jest prosty :)

 

TM do M3 dawało dwie sprężyny, jedna o większej średnicy, druga mniejsza w środku większej - nie wiem po co takie rozwiązanie?

Być może jest to spowodowane tym, że replika musi napędzić 3 kulki jednocześnie przez co tłok ma większe obiążenie do przepchnięcia.

 

To nie elektryk więc o sprężynach typu 'M' możesz zapomnieć - chyba, że przytniesz w odpowiednim miejscu, ale wtedy bez odpowiednich narzędzi nie będziesz wiedział jaką siłę ma sprężyna :/

 

jak masz czas, smykałkę i nie jest to piersza sprężynowa zabawka jaką rozkręcasz to napewno Ci się uda.. ale pytanie ile wytrzyma?

tam w środku wszystko trzyma się na plastiku :/

 

Jak rajcują Cię mocne strzelby to poszukaj gazówek (koszt od 700pln) i załaduj jakimś 'snipergazem' - ze 400fpsów w ciepły dzień powinieneś osiągnąć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...