Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K G36C od Umarex?


Recommended Posts

Witam znalazłem coś takiego na początek.

 

http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Karabiny-elektryczne/Karabin-AIR-SOFT-AEG-H-K-G36-C-electric/609

 

Chciałbym aby ludzie którzy maja tego elektryka napisali jakieś opinie o nim. Oczywiście nie oczekuję porównania typu Classic Army za 1700 PLN jest lepszy bo tego to domyślam się sam. Potrzebuję czegoś taniego co nie rozleci mi się po pierwszej rundzie.

 

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-colt-xm177-m83b2-ful-asg-i2960037746.html

 

zastanawiałem się też nad tym ale zbyt wiele negatywnych opinii o tym czytałem.

 

Pojęcia nie mam czemu ten sam temat utworzył się dwukrotnie.

Link to post
Share on other sites

Wybór masz prosty:

- shotgun AGM (koszt około 60zł)

- Cm 028 (kałach od Cymy), JG608 (G36 od JG), JG067 (Mp5 od JG) (koszt ponad 300zł)

- ludzie jeszcze polecają czasem M56 od DE (koszt zdaje się około 150zł)

- shotgun M47 (koszt w zależności od wersji od 60 do 100zł ale jest gorszy od shota AGM i niech Cie nie zmylą dodatki bo są funta kłaków warte).

Zostają jeszcze jakieś pistolety ale słabo się nadają na pierwszą replikę.

Prawda jest taka, że elektryki kosztujące mniej niż 300-350zł to śmieci z plastikowymi bebechami. Plastik się szybko zużyje i będziesz dalej rzucał kulką niż taka replika strzeli.

Edycja: Jeśli chodzi o używki to jeśli nie masz znajomego, który Ci używke obejrzy to lepiej nie bież (chyba, że sam się na replikach znasz). Jeden w ogłoszeniu napisze, że stan bdb i taki będzie a inny napisze, że replika nie używana a tymczasem to syf i malaria. Używki to loteria a jak się nie znasz na replikach to możesz się nie poznać czy dostałeś git czy kit.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...