Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

opinie o CM.048


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dokleje sie troszkę, zastanawiam sie na cm048M lub rk-10s chciałbym akm lub ak47 z drewnami i w przypadku drugiego(rk-10s) musiałbym w przyszłości zmienić korpus na o taki http://azteko.pl/boyi-stalowy-korpus-ak74-p-2795.html. Rozumiem ze w środku zawsze można poszaleć(czyt. Tuning) przy odrobinie gotówki jednak jak z "luzami" tych replik a moze inne propozycje? Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mi nic się nie telepie po prawie trzech latach używania. Łoże też nie, wbrew zapowiedziom kjujiczka. Gumka natychmiastowo do wymiany, reszta na bardzo przyzwoitym poziomie, zwłaszcza silnik i szkielet GB. Całkiem dobre są też zębatki. Trzeba jedynie doszczelnić cały układ. Marny lakier na lufie, bardzo szybko się ściera, warto wymienić atrapę suwadła na pełnowymiarową, dekiel nie będzie wtedy latał. A tak to nic się nie telepie, poza magazynkiem. Ale to nic dziwnego, mi wszystkie się telepiły z tych tanich, dopiero te od Beta-Project siedzą mega sztywno.

Link to post
Share on other sites

Dokleje sie troszkę, zastanawiam sie na cm048M lub rk-10s chciałbym akm lub ak47 z drewnami i w przypadku drugiego(rk-10s) musiałbym w przyszłości zmienić korpus na o taki ... ze w środku zawsze można poszaleć(czyt. Tuning) przy odrobinie gotówki jednak jak z "luzami" tych replik a moze inne propozycje? Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam

 

"Podpinanie" się do tematów jest niezgodne z regulaminem działu. Każdy następny Twój post wyleci.

Link to post
Share on other sites

Kable są wyprowadzone na kolbę, więc zmieszczą się nawet te spore. Ja używam 7.4 2300mAh, 30C i dalej miałem sporo wolnego miejsca (miałem, bo zmieniłem kolbę na prowadnicę z kolbą), polecam Ci wzięcie 7.4V z pojemnością ponad 1800mAh, co najmniej 25C.

Link to post
Share on other sites

Nigdy w życiu nie kupiłbym tego karabinka za tą cenę TG-770zł. Jest to kosmicznie drogo biorąc pod uwagę jaki paździerz dostajemy,

Wolałbym dołożyć i kupić coś z serii LCT i mieć spokój.

Dla porównania:

Boyi jest trochę lepsze zewnętrznie, jednak potrafi przyjść fatalnie złożone np: krzywo zakołkowana muszka. By to miało ręce i nogi to wypadało by dotoczyć nową lufę i po kołkować to jak być powinno. Jednak by to uczynić potrzeba stalowych elementów (minimum Boyi SW/S).

AK Cymy nie jest repliką rozwojową* według mnie i innych ludzi bawiących się w customy.

Co do nowych boyi to prezentują taki sam poziom wewnętrznie jak cymy, mają tylko gorszy silnik. Jednak rozwiązania z komorą hop-up mają lepsze niż w cymach. Komora na sprężynie zamiast mocowanej do lufy.

Zaraz pojawi się grono osób które powiedzą, że cyma jest perfekcyjna, solidna, nic się nie łamie.

Ciekawie ile z tych osób miało w rękach coś lepszego niż ta ich cyma?

*na dłuższą metę nie opłaca się z cymy robić żadnego customa.

Link to post
Share on other sites

STACHUUU, szukaj G&G, Guarder lub Madbull bo kulkom P&J do precyzji daleko.

 

0wn, odpuść sobie narzekanie, że zaraz ktoś będzie wychwalał swoją Cymę za niezniszczalność wszystkiego. Nikt jeszcze tego nie zrobił, więc nie potrzebnie wywołujesz wilka z lasu. Chyba, że lubisz - wtedy przepraszam.

 

LCT na chwilę obecną trzeba ściągać zza granicy (przykładowo http://www.wgcshop.c...catid=6&cat=436 ). Są osoby na forum, które się tym zajmują.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Najpierw może zadzwoń do GF i się zapytaj kiedy dostawa a później pisz, że trzeba ściągać zza granicy.

Sezon nie zaczyna się jutro, lepiej czasem poczekać i kupić lepszy sprzęt.

Nie wywołuje wilka z lasu, po prostu tak jest, ludzie chwalą to co sami mają, nie mając porównania do innych replik.

Dlatego uważam, że ~800zł (jest to dla mnie znaczna kwota) wydana na AK cymy jest sumą źle wydaną.

Już z samą odsprzedażą jest problem- chyba, że za 450-500zł.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...