Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STACHUUU

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. chodzi mi o zewnętrzną budowę jakość wykonania. bebechy wszystkie do wymiany.
 2. Siema, mam pytanie czy te repliki są dobre jako podstawa pod Mancrafta ?? http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=11119&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper_-_Proline_-_17117 lub http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=10359&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper_-_Sportline_-_17242 i drugie pytanie warto dodać te kilkaset złotych do tej droższej ? czy niczym one się nie różnią?
 3. tańsza konwersja czyli słaba ? :P czy po prostu tańsza
 4. Siema, chciałbym spytać się was o taką replikę: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=12550&name=G&P_-_Ball_Rifle_-_Long_-_Sand_On_Black_-_AEG065SB co o niej sądzicie, miał ją ktoś ? i jak wygląda jakoś jej wykonania z zewnątrz jak i w środku bo porównując do innych replik z G&P wychodzi dość tanio ;)
 5. pilnik, dłuto lub coś ostrego i jedziesz xD pomierz wszystkie otwory jakie mają być i tp i do dzieła ...
 6. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ten Chwyt przedni pasuje do CM.048 ? http://www.taiwangun.com/chwyt-przedni-z-szynami-ris-do-ak-slr105a1-p-j
 7. ok dzięki z odp ;) a jaką być rączke polecił ? taka żeby niezbyt duża była i na RIsy
 8. witam, chciałbym kupić sobie ten chwyt : http://www.taiwangun.com/chwyt-przedni-vertical-black-acm-2 oraz http://www.taiwangun.com/zestaw-szyn-ris-do-ergonomicznego-chwytu-przedniego-acm i moje pytanie, czy da się te szyny przymocować do AK CM.048 ? okładzina z przodu mojego ak jest plastikowa .
 9. tak szkoda mi palców ... weźcie sie ogarnijcie, po to jest chyba forum żeby zapytać nie ? :P
 10. ahm ok :P a ten Eotech 552 z jakiej firmy kupować twgl ? :D
 11. a twgl jak zamontować Kolimator tak jak pokazał to SirHawk ?? w sensie tylko na szynie bez montażu z boku ? są jakieś specjalne szyny przystosowane do tego ?
 12. a przykładowo Eotech z jakiej firmy brać ? bo czytałem że niektórych firm mają słabo świecący punkt ... ;P a co do kobry mógłby ktoś zalinkować do jakiegoś sklepu co je sprzedaje ??
 13. Pietracha ... mi nie chodzi o to żebyście za mnie wybrali celownik tylko po prostu naprowadzić mnie jaki celownik fajnie wygląda na Ak ... bo mało AK widziałem z kolimatorami. Nawet jakby napisało mi 30 osób to pewnie z tych 30 wybrałbym ten który najbardziej mi się podoba ;) ale cóż już wyżej mi wypisali pare propozycji za co dzięki ;)
 14. chodzi dokładnie o wygląd :P żeby to dziwnie nie wyglądało :)
 15. Witam, od dłuższego czasu posiadam CM.048 i chciałbym się zaopatrzyć w Kolimator i moje pytanie jest takie jaki celownik Kolimatorowy najlepiej pasuje do AK ?? ;p prosiłbym o linka jakiegoś ;) z góry dzięki. cena za celownik nie więcej niż 200 zł
×
×
 • Create New...