Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 [DYTAC]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Myślicie że w sklepie mogli by użyczyć jakiś dodatkowych informacji na temat bebechów tejże repliki jako że jest ona nowością czy raczej nie liczyć na taką pomoc?

Warto zapytać (byle konkretnie), to dobry (rzeklbym nawet, że bardzo dobry) sklep.

Edited by Ghandi2
Link to post
Share on other sites

lipton, nie wiem czy zaryzykować i iść na całość ;D jako iż to by była moja 1 replika więc się boję, bo nie wiem czy w razie czego części zamienne gearboxa są do tego modelu, dlatego też się zapytam, z opisu można wywnioskować że części są kompatybilne z innymi innych producentów? I Dziękuję że ktoś zapytał ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zapytałem ASGshop o GB firmy dytac, moze kogos zainteresuje odpowiedz.

 

Witam

Dziękujemy za zainteresowanie.

Owszem testowaliśmy już replikę firmy Dytac przy tuningu do 500FPS na

mocnych bateriach

i wszytko działa prawidłowo.

Aczkolwiek prawdziwym testem jest dopiero użytkowanie repliki przez

dłuższy czas

w różnych warunkach. W związku z tym dopiero czas pokaże jak sam gearbox

będzie się sprawować.

Konstrukcyjnie jest podobny do CA chociaż ze względu na zastosowanie

większych łożysk 8mm porównywałabym

go raczej z G&P.

Pod kontem spasowanie elementów i szczelności jest takiej samej jakości

jak G&P. Jego trwałość zweryfikuje

dopiero czas ale po testach przy tuningu 500FPS baterii 11,1V i full

auto na razie można

powiedzieć, że jest trwały.

Pozdrawiam

 

 

Kolejne info jakie udało mi się uzyskać

ROF replik Dytac wynosi ok 20-21 kulek na sekunde przy li-po 7,4.

 

Połączyłem ;)

OFF

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

( jezeli post jest napisany w złym dziale prosze o przeniesienie go )

 

 

Witam ze względu na malo informacji w sieci na temat replik firmy Dytac Combat Series M4A1 RASII DYTAC http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4848 podzielisc sie moimi wrazeniami.Osiągi replik firmy Dytac nie odbiegają od produktów firmy G&P, ASG czy Classic Army Repliki są dobrze wykonane z zewnątrz jak i wewnątrz.

 

 

+ repliki :

- Dobre skupienie strzału

- Starane wykonanie zewnętrzne

- predkosc wylotowa FPS : 380 , 374 , 392 , 383 , 385 mierzone na 0,20g BB

- zasieg Dobry

Narazie wiecej + nie znalazlem ( w końcu bylem dopiero z nią na 1 strzelance wiec za wczesnie na opisywanie wytrzymalosci itp)

- repliki :

Replika jest przystosowana do działania w dodatnich temperaturach i niestety poniżej 0stopni C

gumka będzie twardnieć i nie będzie pokręcać prawidłowo kulek. Ale nie ma obaw z tego co pytalem gumke HU mozna wymienić nie tracac gwarancji

z repliki jestem bardzo zadowolony chociaz płacąc 1100zł mogli by wymienic Gumke na sylikonowa Pozdrawiam :icon_smile: .

 

 

Było w złym dziale. Na przyszłość zapoznaj się z zasadami danego działu zanim napiszesz.

 

OFF

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Dobry zasieg tzn? 30 40 60m?

Na jakiej baterii używasz i jaki masz ROF?

Wiesz , co do zasiegu to strzelałem od domu do garażu to jest ok.40-45metrow i kulki dolatywały tak wiec mozna smialo dodac 5 metrow +

Batke mam liPo 11,1 tak wiec i ROF jest b.duży na low cap (30kulek) wystrzele go w 2,1sec+/- jak

strzele auto to jest smuga kulek ale bede kupowac 7,4v replike mam do CQB tak wiec dla mnie jest naprawde OK

Edited by daro94
Link to post
Share on other sites

One podobno są przystosowane żeby na 11,1 lipo smigac.

Czyli całkiem całkiem z tego co piszesz. Kto wie, może firma rzeczywiście będzie błyszczec. Jeszcze tylko chciałem zapytać bateria wchodzi w kolbe czy do prowadnicy?

batka wchodzi do prowadnicy ;/ ... mam otwor w starej kolbie i batke zaczepiam (od zewnetrznej strony) na kolbie ... bede kupowac 7,4v zeby zamontowac tą koksiarską kolbe :icon_smile: (jak linki nie beda dzialac to wykombinuje cos innego . Edited by daro94
Link to post
Share on other sites

Witam. W środę przyszła do mnie m4a1, a w czwartek bateria http://allegro.pl/ak...2976837911.html.

Co do repliki to wg mnie dobrze wykonana. Nie ma luzów (z wyjątkiem kolby rozsuniętej do konca). Na pewno trzeba uważać żeby nie zgubić pinu przy gnieździe magazynka. Kable beznadziejne - cienkie i sztywne, ale cudów nie oczekiwałem.

Bateria, ktorą kupiłem podłączona i umieszczona w kolbie powoduje, że kolba może być skrócona maksymalnie do pozycji 2 (albo 3 już nie pamiętam). Szybkostrzelność jak na mój słuch to ok. 12 k/s więc niewiele.

Dokupiłem też midcapy Invader dytac'a plastikowe. Wchodzą o niebo lepiej od oryginalnego hicapa i podają bezproblemowo.

Fps'y wg asgshop.pl na 10 strzałów wahały się między 387 a 394.

W "praniu" jeszcze nie testowałem, więc nt. zasięgu ani celności się nie wypowiem.

Edited by grom83
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...