Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aimpoint CompM2 - MP5K


Recommended Posts

Jak myślicie czy ten kolimator sprawdzi się do MP5K i czy nie bedzie za duzy. Bedzie to mój pierwszy celownik, więc jeszcze nie wiem czy będzie dobry. Prosze o waszą pomoc. Jeśli macie jakieś inne sugestie co do wyboru kolimatora na MP5K to prosze pisać :icon_wink:

 

Link do kolimatora : http://gunfire.pl/product-pol-1152193631-Kolimator-Aimpoint-CompM2-montaz-niski.html

Edited by matrixboy_98
Link to post
Share on other sites

Trwałością, kolorem szybek, widocznością i wyraźnością punktu celowniczego.... Generalnie jest kiepsko. Jedynie co daje radę, to ponoć kopia od G&P. Do kupienia na WGC Shop w rozsądnej kasie.

 

Na MP5K kup sobie niską szynę RIS i jakiś mały kolimator - coś w stylu Docter Sight. Kiedyś na MP5 PDW miałem zamontowany kolimator Hawke Hawke Sport 1x30 z Militariów i dawał radę. Niestety obecnie jest niedostępny.

 

Jeśli masz możliwość to przed zakupem sobie obejrzyj kolimator - włącz, popatrz przez niego. Chińskie produkty mają to do siebie, że dwa - na pierwszy rzut oka identyczne - mogą znacznie różnić się jakością wykonania.

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

Albo można kupiś otwarty kolimator. Ja mam takie 2 (jeden od krakmanów a drugi z allegro) i oba bardzo dobrze działają i nie starszne im deszcze czy śnieg. Chodź koli od krakmanów ma ładniejsze znaki celownicze (praktycznie brak duchów), a koli z allegro jest wykonane lepiej (większe ścianki wokół szybki).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...