Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NA ILE UNIWERSALNY JEST ZESTAW COYOTE


Recommended Posts

Mam dość nietypowe pytanie - otóż zamierzam zaopatrzyć się w mundur + spodnie + kamizelkę takt. + rękawice taktyczne.

 

Jedynym problemem jest mój dylemat, a mianowicie na ile to jest " uniwersalne " ? Chodzi mi tutaj np. o rodzaj scenerii. Załóżmy, że jesteśmy w lesie. Czy Coyote to dobre rozwiązanie na taki rodzaj scenerii ? Czy nie rzuca się za bardzo w oczy ?

 

Wiem, że najbardziej uniwersalny jest polski WZ.93, jednak póki co chcę znać Wasze zdanie, gdyż dla mnie zestaw coyote jest najbardziej atrakcyjny pod względem wyglądu.

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :icon_smile:

 

OFFTOP:

 

Korzystając jeszcze z okazji chcę Was prosić o małą poradę - jak byście skompletowali zestaw bluza + spodnie z asortymentu dostępnego w tym sklepie ? Prosiłbym o pominięcie zestawu WZ.93 oraz tych komponentów za 180 zł :icon_smile:

 

http://www.redberet.pl/c/8/spodnie-odziez.html

 

http://redberet.pl/c/11/bluzy-odziez.html

Edited by finZUU
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie mówimy o chińskim kojocie, który wygląda na jasny, mocno piaskowy tan, to kolorek jest jak najbardziej użyteczny. Na pewno nie będzie się wyróżniał w lesie.

 

Dlaczego mudur akurat z tego sklepu? Za cenę Helikona znajdziesz na Allegro tony oryginalnych BDU

Link to post
Share on other sites

Hmm, powiem Ci, że mi osobiście nie podoba się BDU :icon_smile: Nie wiem dlaczego, ale oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie :icon_razz: Osobiście poza Coyotem byłbym też zainteresowany DCU - o ile znajdę.

 

Pytasz dlaczego akurat ten sklep - jest blisko mnie i nie muszę płacić za kuriera :icon_smile: Chociaż jak znajdę coś lepszego i tańszego, to oczywiście, że biorę inną ofertę.

 

Ponawiam pytanie - jak byście skompletowali zestaw bluza + spodnie z asortymentu dostępnego w tym sklepie ? Prosiłbym o pominięcie zestawu WZ.93 oraz tych komponentów za 180 zł ?

 

Tfuuu, pomyliłem się. Mundur BDU jak najbardziej, byle by w polskim kamuflażu desert :)

Edited by finZUU
Link to post
Share on other sites

Kamizelka - tani szmelc. Ale do airsoftu może wystarczy.

Gacie z linku to dwa te same produkty. I zapamiętaj, że BDU to krój, nie kamuflaż.

Co do odzieży Helikona, było już tego mnóstwo na forum - spodnie raczej na miasto a nie na strzelanki.

 

Poszukaj sobie raczej kompletu DCU (3color) na allegro lub w army-shopach - dłużej posłuży.

Link to post
Share on other sites

Pustynne kolorki w lesie mają mniej więcej taki sam sens jak przykładowo kolor różowy.

Tak przy okazji: coyote to niekoniecznie "pustynny" kolor. CB ładnie się sprawdza w Polsce, o czym już było sporo na tym forum.

Co interesujące, w Polsce dość ciekawie wypada coyote brown Flyye (chiński), który jest nieco bardziej "płowy" i wpadający w oliwkowy. Widać na tym zabawnym zdjęciu poniżej (kamizelka to coyote Flyye) jak mocno różni się od kontraktowych, lublinieckich "kojotów" (pas i ładownica). Wszystko na tle soczystej zieleni i w zestawieniu z bladym Europejczykiem wbrew pozorom kończącym jeść kanapkę, nie zaś modlącym sie o niewidzialność.

main.jpeg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...