Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika strzela 2 kulkami na raz


Recommended Posts

Witam!

Niedawno zakupiłem replikę M4 S-system GFG09 >>> http://moda.allegro....955975175.html. Kupiłem ją jako nową z allegro. Osoba sprzedająca replikę twierdziła, że była ona nie używana. Po naładowaniu baterii i zamontowaniu w replice, okazało się, że wystrzeliwuje ona dwie kulki na raz, zarówno na semi jak i na auto, ze zmniejszoną siłą. Testowałem na innej baterii i magazynku, wciąż to samo. Replika posiada gwarancję. Osoba od której ją kupiłem nie przyjmuje zwrotu.

 

Czym może być to spowodowane? Czy może być to wina gumki Hop-up?

 

Co mam robić?

 

http://allegro.pl/m4...2955975175.html

Często wylatują po dwie kulki, aczkolwiek zdarza się, że replika wystrzeli jedną kulkęi ta w miarę jakoś leci.

Dodam jeszcze, że często kulki samoczynnie wypadają z lufy bez naciskania spustu.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Czy jest to spowodowane tym że jego dysza wypychająca kulki jest za krótka? Dodam, że wygląda na to, iż silnik itd działa w porządku. Ponowne założenie gumy hop up nie pomogło.

najpewniej sam sobie odpowiedziałeś, dysza może być za krótka, stąd czas otwarcia wlotu dłuższy i więcej kulek wchodzi, jest to pewna ewentualność. Teraz pasuje sprawdzić czemu dysza jest za krótka, być może jest krótsza sama w sobie (są chyba 3 wymiary dyszy do m4), może mieć inny dosyłacz lub zębatkę tłokową np. z opóźniaczem. Mogło też najprościej w świecie coś wpaść do samego gb (np fragment kulki) i blokuje to to pełny cykl dosyłacza, lub spężynka dosyłacza jest za słaba.

Link to post
Share on other sites

Jak to nie przyjmuje zwrotów? A gwarancja na replikę, a prawo do zwrotu przed 10 dniami, a reklamacja niezgodności z opisem bo nie działa to prawidłowo. Jakiś cwaniak sprzedał ci replikę z defektem a teraz ty masz kombinować i ponosić koszta? Ja bym tego nie brał na siebie tylko walczył o swoje wpierw przez allegro które zbytnio nie pomoże a postraszy a potem na policję jeśli nadal nie będzie chciał współpracować.

 

A co do dyszy to sprawdź jeszcze czy faktycznie jest za krótka czy po prostu nie została w tylnym położeniu.

Link to post
Share on other sites

Mam identyczny problem.M4 wali po dwie kulki na semi i auto.Kulki raczej dobre dwóch wiodących marek o wadze 0.25g.Gumkę mam Guardera bezbarwną i ma ona chyba za słaby kołnierz.Jak wymienię na Systemę Energy może się poprawi.

Czy jakieś inne pomysły?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...