Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marrtinez

Moderator I
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat nie mam go pod ręką, bo leży teraz u koleżanki z formacji, ale jak tylko u niej będę to zerknę :icon_wink:
 2. Tak w ramach ciekawostki - ostatnio zamówiony Glock z Taiwangun'a ma metalową lufę zewnętrzną i lepsze przyrządy celownicze (zielone kropki). Oczywiście nadal jest komplet oznaczeń jak na ostrej.
 3. Czy istnieje kabel pozwalający na oddzielenie anteny od radiostacji i umieszczenie jej w innym miejscu oporządzenia? Powiedzmy, że chcę radio z przodu kamizelki dla łatwego dostępu a antenę chcę wywalić do tyłu. Znalazłem coś takiego, ale nie mam pewności czy się nada - http://tnij.org/9e1jy9o To jest chyba dedykowane do routerów. Radiostacja to Wouxun KG-UV8D
 4. Maksymalne napięcie na celę nie powinno przekraczać 4.2V, jeżeli faktycznie na jednej masz 7,6V to nie wróży dobrze IMO.
 5. Jest już temat z takim zapytaniem. Poszukaj.
 6. W czym dokładnie tkwi problem? Da się ją zmusić pilnikiem do współpracy, czy jakaś grubsza sprawa?
 7. Marrtinez

  Scar-H [BOYI]

  Jak wszystko jest dobrze poskładane, to na 120 spokojnie powinno tyle wyjść.
 8. Klej do gwintów i po problemie.
 9. Pany, to nie temat o akcesoriach ;)
 10. Marrtinez

  AKM / AIMS [LCT]

  Jak potrafisz zrobić choćby uproszczony rysunek techniczny, to możesz zamówić odpowiednią przejściówkę u tokarza. Ewentualnie przejść się i pokazać w czym rzecz.
 11. Glock 17 od ARMY :icon_smile: Dołożone: - latarka Surefire X300 Ultra (kopia) - Magpul Speedplate (kopia) - stalowe, fluorescencyjne przyrządy celownicze Night Sight od Guardera - walizka od ostrego Glocka Dodatki warte dwa razy więcej niż replika :D Bebechy ruszę jak stockowe padną ;)
 12. Musi być nówka? Moja kobieta kupiła niedawno używany egzemplarz i jest zadowolona, pojawiają się dość często w komisie.
 13. Bierz G&G, będziesz zadowolony.
×
×
 • Create New...