Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie, jeśli wybrałem zły dział to proszę admina o przeniesienie.

 

Otóż jestem posiadaczem tej repliki od 1.5 roku w konfiguracji jakiej jak tam napisana. Replika działa bezawaryjnie, bardzo o nią dbam :icon_wink: Wiem, że bez zaglądnięcia do wnętrza gb trudno jest o jakieś szczegółowe informacje, ale mogę powiedzieć, że komora jest plastikowa oraz karabin zaraz po zakupie był chronowany i wychodziło piękne 450-453 fps co jest myślę zacnym wynikiem jak na chińczyka.

 

Otóż replika od tego czasu trochę "oklapła" czyli nie ma już takiego kopa jak dawniej, ale działa bezawaryjnie, i dalej wydaje piękny dźwięk jak strzela :icon_wink: Uzbierałem trochę grosza (350 zł) i chciałbym, aby co najmniej wróciła do tych 450 fps ale marzy mi się ciut więcej. Podstawą z jakiej wychodzę jest wymiana lufy na precyzyjną, komory i gumki. I tutaj kieruję do was pytanie, czy wystarczy wymienić sprężynę, i doszczelnić wszystko, czy muszę zbierać kasę dalej. Jeśli się orientujecie to chciałbym wiedzieć również jaki sklep ma taki serwis w którym (oczywiście za odpowiednią cenę, jakość kosztuje) wszystko mi pięknie doszczelnią, sprawdzą, przesmarują i ewentualnie podpowiedzą co by tam ewentualnie wymienić.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Edited by brod3c
Link to post
Share on other sites

Najtańsza propozycja:

precka 455 mm

uszczelniona dysza do M4

Sp130 Guarder

Gumka HU - u mnie zielona G&G z dystanserem H daleko nosi kule 0,28 przy 430 fps.

wymian oringa na głowicy tłoka, uszczelnienie głowicy cylindra.

 

Może zaistnieć opcja, że tłok będzie do wymiany lub któreś z łożysk ale to jak wiesz okazuje się dopiero po rozkręceniu GB.

 

W opcji droższej ale tylko aby dobić pod/do 500 fps to BU dla replik serii AK (zeszlifowanie głowicy cylindra) i dokupienie dyszy BU do serii M lub zakup BU do serii M a wymiana cylindra na typ 0 z BU . Taniej wyjdzie zakup BU do AK.

Komory HU bym nie zmieniał jeżeli w stocku miałeś tyle fps.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...