Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika w Coyote Brown


Recommended Posts

Witam,

mam pytanie. Czy jednostki mundurowe malują/kamuflują swoją broń z użyciem CB? Czy w airsofcie takie malowanie jest spotykane? Wiem, że są produkowane części broni/replik w kolorze tan, jest on jednak znacznie jaśniejszy od CB. Czy przy oporządzeniu w kojocie lepiej broń pasuje w tym samym kolorze czy tan?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Myślałem raczej o tym czy są części do broni produkowane/przemalowywane w ten sposób jak tutaj( http://cdn.magpul.com/images/uploads/7_257_popup.jpg ) tylko, że w kolorze Coyote Brown. Czyli powiedzmy, body jest czarne, a magi, kolba i chwyt w CB. Nie CB jako kolor w kamuflażu tj. plamki, paski, "skóra węża", itp. tylko właśnie poszczególne elementy w jednolitym kolorze. Robi się coś takiego? Chyba, że tan nie jest taki jasny i też nadaje się do taktyki zielonej (wg. mnie olive słabo wypada na broni)

Wydaje mi się, że możecie powiedzieć, że jak chce kamuflaż, to żebym sam go sobie namalował, ale mi chodzi konkretnie o ten przypadek z jednolitymi kolorami.

Link to post
Share on other sites

W przypadku broni/replik i części do nich chyba częściej spotyka się określenie Dark Earth. Coyote Brown zazwyczaj odnosi się do oporządzenia i umundurowania.

Teoretycznie to dwa różne kolory, w praktyce są bardzo podobne.

Vejder, podałeś link do emki z akcesoriami Magpula w DE. Nie odpowiada Ci ten kolor? Robi ci to różnicę?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Nie miałem okazji widzieć na żywo porównania CB i tan, ale z m.in. tego zdjęcia: http://www3.sympatico.ca/sinbmx/ebay/sample1.jpg wynika, że jest to dość duża różnica. Ale jeśli mówicie, że w zgiełku bitewnym tego nie będzie tak bardzo widać to ok. Po prostu zadałem to pytanie, bo wydawało mi się, że replika z elementami w tan, będącym dość jasnym kolorem, będzie się rzucać w oczy bardziej od czarnego w terenie lesisto-łąkowym.

Link to post
Share on other sites

Nie miałem okazji widzieć na żywo porównania CB i tan (...)

Mówiłem o DE, jest bardzo podobny do CB.

TAN to co innego, to piaskowy kolor, bardzo jasny, różni się wyraźnie od kojota i raczej już kiepsko maskuje w lesie czy coś

 

(...)

piszą, że to niby coyote ;)

chiński coyote :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...