Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice/oporządzenie w digital ... ???


Recommended Posts

Czyżby te dwie nowe pozycje w ofercie rangershop.pl mają być zapowiedzią czegoś ciekawego :wink: ???

 

Ładownica na magazynki do emek i ładownica na magazynki do MP5.

 

I pytanie do ekspertów: co to za kamuflaż ??? :wink:

Digitized Jungle Stalker (wg mnie najbardziej prawdopodobny tylko skąd oni go wytrzasnęli), CADPAT czy może jakaś inna odmiana "cyfrowych kamuflaży"??

Link to post
Share on other sites

zeby nie zakladac nowego tematu... co to wlasciwie jest ten Jungle Stalker?? (wiem, ze pytanie laickie, ale na amerykanskich i tego typu rzeczach jeszcze sie nie znam do konca)... bo znalazlem tylko tyle, ze jest to camo w 85% zgodne z USMC MARPAT, ale nigdzie nie napisano kto tego uzywa, dlaczego i gdzie...

Link to post
Share on other sites

Sporo różnego wyposażenia w MARPATa robi firma JUST (J*Tech) jednak pod względem kolorów sporo odbiega od oryginału (są dużo jaśniejsze) tyle, że za taką cenę jaką oferują to jest całkiem przyzwoity sprzęt. :wink:

 

A wracając jeszcze do Jungle Stalkera to firma Tacticalconcealment produkowała swego czasu bazy pod ghillie suit właśnie w tym kamuflażu.

Link to post
Share on other sites
a co narazie jest w marpacie?? bo chusteczkowo wyglada kamizelka woodland (normalny) na marpacie i jeszcze wszystkie manierki nadupnik (w olivce) na marpacie

 

Marines nie przeszkadzalo to nosić interceptorów w woodlandzie czy innym coyocie. Generalnie to nie, nie robią oporządzenia w marpacie*. :)

W USMC wpadli na pomysl dobrania odpowiedniego koloru dla oporzadzenia pasujacego i do leśnego marpata jak i do pustynnego. Padło na Coyote brown. I teraz oporzadzenie w Coyocie wypiera to w woodlandzie.

 

Przynajmniej tak zrozumialem belkot w X tematach na mp.net :)

 

*- musze powiedzieć, że widzialem gdzieś atrapę interceptora własnie w marpacie. Guarder albo Just. Ale ten ich "marpat" to jakis lichy był. :)

 

EDIT: no i znowu mnie ubiegli. :(

Link to post
Share on other sites
@ Szaszłyk: gdzie mozna sobie obejrzeć te produkty ??

 

Na to juz odpowiedzial Tiger, robi je JUST a chyab nazywaja sie MAXGEAR albo cosik w tym stylu.

 

zeby nie zakladac nowego tematu... co to wlasciwie jest ten Jungle Stalker?? (wiem, ze pytanie laickie, ale na amerykanskich i tego typu rzeczach jeszcze sie nie znam do konca)... bo znalazlem tylko tyle, ze jest to camo w 85% zgodne z USMC MARPAT, ale nigdzie nie napisano kto tego uzywa, dlaczego i gdzie...

 

Ponownie ubiegl mnie Tiger, dodam tylko, ze byl to pierwszy cywilny wzor cyfrowy, powstal zaraz po oficjalnym ogloszeniu MARPATa. Jego modyfikacja to Mountain Stalker. Kto tego uzywa? Produkwoano Cordure i zwykly material w tym camo. Kilka firm produkowalo oporzadzenie i BDUsy w tym wzorku.

 

Obecnie, z tego co wiem, wzor juz wycofany z produkcji.

 

El Szaszłyk- gdzie znalazłeś tą kamizelke (?)? Czy można to gdzieś w polsce kupić? Jak dla mnie wygląda zajefajnie

 

Jest to kamizelka HSGI Silverthorne. W Polsce nie ma prawie napewno :) Jest to dosc droga zabawka, kosztuje ok. 300 USD. Jesli ktos ma tyle kaski to chetnie pomoge zalatwic tego chesta :arrow: PM :)

 

 

a co narazie jest w marpacie?? bo chusteczkowo wyglada kamizelka woodland (normalny) na marpacie i jeszcze wszystkie manierki nadupnik (w olivce) na marpacie

 

Oficjalnie? Tylko plecaki systemu ILBE (Sally) - duzy i patrolowy. Wylaczajac wszelkie podrobki to w MARPATcie byly tylko krotkie serie sprzetu roznych producentow np. Paraclete, Eagle, SDS. Widzialem Interceptora, ladownice roznego typu, poncho.

 

Oficjalnym kolorem oporzadzenia do umundurowania w MARPATcie jest Coyote Brown o czym wspominal juz Dumek. Na etapie przejsciowym do MARPATa mozna bylo nosic kamizelki i pokrowce na helmy w Woodlandzie.

 

Kapral: ROTFL

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

 

CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE CHCE TO!!!!

Jeeejku bułeczki z kremem!!!!!!!!!!!!!

spusciłem sie, ja pierdizele, cała klawiatura usywfoiona, jakie to piękne 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

jednym słowem, HSGI ;)

 

 

tez bym chcial:) mam pytanie czy moze w te ladownice mieszcza sie wieksze magi takie jak np. do steyra auga/ak47??

Link to post
Share on other sites

300 bakso to nie tak drogo za taka kamielke w sumie:)

HSGI robi swietne produkty, takie ze mucha nie siada kh kh.

POliczcie sobie ile kosztuje STRIKE, TT czy inne penisy Kifaru lpecaczki albo Paraclety.

Jak za jakosc HSGI to nie jest az tak drogo.

Jednak standarty polskie, no he- taka karma moje drogie zydki :)

 

 

a ja jeszcze co do tej ladownicy na udo od rangershopa.pl

 

w jakim to dziale jest bo nie umiem znalejzc?

i czy sa wersje OD albo pustynne? bo wudlanda ja nie chce, bo penisi gejem

Link to post
Share on other sites

Jezu, Silverthrone, to jest dopiero śmieć. Chociaż "Stalker" ładny :lol:

 

Ja mam wrażenie że HSGI robi sobie jaja z uzytkowników (w tym airsoftowców, bo doskonale wiedzą kto kupuje te rzeczy), proponując im takie "cudeńka". Chcecie BARDZO drogich kamizelek? Polecam LBT. 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...