Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM057 [CM]


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym prosić o pomoc w związku z wymianą gumki w replice, którą planuję zamówić. Replika tak jak w nazwie tematu a co do gumki, to właśnie, tu chciałbym Was prosić o pomoc jaką wybrać konkretnie, ponieważ chciałbym replikę tuningować dalej w miarę możliwości finansowych. Czy jest coś dobrego, jednocześnie w dobrej cenie, co będzie się nadawało pod dalszy ewentualny tuning?

 

Chciałbym także zaznaczyć, że jestem "początkującym" strzelcem, swoją przygodę z ASG zacząłem stosunkowo niedawno, ale gotów jestem przeznaczyć trochę środków na replikę, abym mógł przez jakiś czas się nią cieszyć. Jeżeli dział jest zły, to przepraszam i prosiłbym jakiegoś Administratora o przeniesienie.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Link do repliki:

 

http://gunfire.pl/pr...wego-CM057.html

Link to post
Share on other sites

Tak szczerze to nie jest dobra replika na początek-długa, niezbyt poręczna, o dość nietypowym gearboxie. Jeśli chcesz radzieckiego szpeja, to ja bym bardziej celował w jakiegoś AKM albo AK74 od Cymy albo Boyi. Co do gumki to zielona G&G oraz czarna systema energy są do rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę kałacha, jestem dość wysoki, miałem już przyjemność "pobawić" się troszkę tą bronią i jak dla mnie jest wygodna i poręczna ;)

 

A co do tych gumek, nie za bardzo się orientuję, byłbyś w stanie wkleić jakieś linki? Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

To jeszcze takie jedno pytanie, do jakiej mocy mógłbym dopracować te SWD i mniej więcej jakim kosztem? Oczywiście nie wszystko od razu, ale na spokojnie w ramach przypływu funduszy okresowo. I jeżeli ktoś mógłby podać może elementy, które wymienił u siebie podczas tuningu (w linkach). Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

To jeszcze takie jedno pytanie, do jakiej mocy mógłbym dopracować te SWD i mniej więcej jakim kosztem? Oczywiście nie wszystko od razu, ale na spokojnie w ramach przypływu funduszy okresowo. I jeżeli ktoś mógłby podać może elementy, które wymienił u siebie podczas tuningu (w linkach). Dziękuję.

Jesteś nowy, nawet tematu nie umisz szukać. Sie założe że jak znajdziesz temat o tajemniczej nazwie "Swd AEG by CYMA" to ci sie nie bedzie chciało przeczytać tych marnych 5 stron tematu i zadasz durne pytanie tak jak to zrobili poprzednicy. No ale cóż, zobaczymy. To nie jest replika dla lenia, dla lenia jest cm028.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...