Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Systema nie zawsze jest najlepsza. Możesz dać do speca na tuning, albo kupić gotowe zestawy FTK - poszukaj.

Ale jak widziałem na Specshopie, to nie robią tuningu na M130. Jak dam do Speca, to bym już chciał lufę już Laylax'a albo PDI RAVEN. Dokładnie to z tej broni repliki chcę zrobić mini ParaSnajperkę, z nie za dużą mocą bo boje się, że zrobię krzywdę. a na tyle żeby miała moc. A ten zestaw FTK to jaki wziąć, Guardera czy może innej firmy, jak tak to jakiej ?

 

 

Lepiej oddaj ja w ręce serwisanta . On ci wszystkie części dobierze odpowiednio .

 

Ja już składałem parę replik, fakt nie drogich firm, ale wolałem zapytać się was, bo są tu ludzie co znają się bardziej niż ja i boje się, że pęknie gearboxa.

 

Poprawiam pierwszy i ostatni raz! Następny taki śmietnik pójdzie do kosza! T.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze m130 to żaden tuning dla repliki która w stocku ma 430fps.

Po drugie nie ma czegoś takiego jak "mini ParaSnajperka".

Po trzecie i ostatnie, sam nie wiesz co chcesz osiągać, bez 500fps nie ma karabinu wyborowego nawet po zamontowaniu najlepszej lufy.

Sądząc po stylu i treści wypowiedzi, uważam że jednak powinieneś poczekać z tym hobby a już na pewno z silnymi ugrade'ami.

 

Coś mi się wydaje, że temat jest na najlepszej drodze do "Kozalina"...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...