Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z lunetą


Recommended Posts

Witam!

Mam problem z którym się borykam mam lunetkę g&g 3x9 podczepioną do mojej m14 G&G na szynie i problem tkwi że maksymalnie wyregulowałem krzyż w lewo i jeszcze trochę powinienem bo nie jest wycentrowana ale skończyła mi się skala wie jak by to zrobić by jeszcze ten krzyż troszkę przesunąć w lewo tak samo mam w pionie chciałbym żeby jeszcze trochę zniżyć a nie mogę bo już też mi się skala skończyła byłbym wdzięczny za odpowiedz bo nie wiem jak mam z tego wybrnąć.

 

to jest ta lunetka :

http://www.specshop....t-50_-_3-9x50mm

Link to post
Share on other sites

na stałych dobrze strzela jak mierzyłem może nie ma super osiągów jak narazie ale ze tych 20 metrów mogła by trafiać tam gdzie chce , chodzi o to że po prostu mam nie dokładnie wyzerowaną brakuje mi 2 -3 kreski do zera a skończyła mi się regulacja w poziomie ale i tak dzięki za odpowiedz. Jak macie jakieś pomysły piszcie z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

dzisiaj zerowałem ją i problem tkwił tak jak dexter pisał na montażu m14 (na szynie) po prostu ta szyna jest jakaś do dupy musiałem ją przytrzymywać i wkręcać by była mniej więcej równolegle z lufą. Bo widzę że ta szyna była by dobra jak by moje g&g miało 2 otwór na śrubę u góry który ma szyna a mam tylko jeden z boku na śrubę.Podołałem ale śruba jest krzywo teraz lekko a montaż jest tak że idzie dobrze wyzerować. Dziękuje za odpowiedzi z góry.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...