Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Perzan_LBN

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DMR nie koniecznie musi być tylko i wyłącznie repliką karabinu kalibru 7,62. Na liście DMRek na forum Misji Afganistan było SPR Mk12. Oryginał jest kalibru 5,56, a replika, z wyjątkiem innego frontu i górnej szyny łączącej go z korpusem, niczym nie różni się od zwykłego M16 ;) Co więcej, nawet pierwsze "ostre" Mk12 były składane z lower receiverów, wraz z kolbami i mechanizmami spustowymi od M16A1 wycofanych ze służby, z dodatkiem nowego upper receivera z innym frontem, lufą itp.
 2. Pozwolę sobie odgrzać temat :D Jakie kostki stykowe używaliście z tym szkieletem i czy mieliście problemy z ich dopasowaniem ?
 3. takich lunet nie ma, niestety ;) ale po pewnym czasie odruchowo ustawiasz się w dobrym punkcie i nie stanowi to problemu Miałem kiedyś ten model, mimo, że nie ma szerokiego kąta widzenia to daje radę. Po zamontowaniu jej na chwycie transportowym możesz nadal, pod nią, celować ze stałych przyrządów
 4. Potwierdzam, jedyna różnica między wersją słabszą a mocniejszą to łuski. Mechanizm nie różni się niczym. Chwyt pistoletowy w nowej wersji Dana Wessona diametralnie różni się od tego w starym DW, Jeśli mówisz o tym pseudodrewnianym chwycie, o którym myślę, to nie będzie pasował
 5. Pewnie chodzi o zaślepki do kolby SF.....
 6. Aktualna konfiguracja mojego sniper belta: -kabura -ładownica na magazynki do boczniaka -nóż Mora -ładownica "medyczna"- tu w charakterze utility poucha, na cały drobny sprzęt -duża ładownica radiowa- idealna do przenoszenia bidonu z wodą -lekko przerobiona ładownica otwarta na magazynek STANAG- w sam raz na radio UV5r lub podobne pod względem wielkości -podwójna ładownica w teorii na magazynki pistoletowe (GFC) - ja ich używam na magazynki do L96, ale idealnie pasują do niej też granaty 40mm i krótkie magazynki standardu STANAG.
 7. Wie ktoś może w jakich ładownicach najlepiej nosić magi do sprężynowego L96 ? Z tego co do tej pory sprawdzałem to ładownice na STANAGi są trochę za duże a pistoletowe za wąskie.
 8. Niestety moje MP7 wyzionęło ducha :icon_cry: , planuję używać jako boczniaka odchudzonego MP5k od Cymy. Niestety oryginalny korpus uległ wypadkowi i się połamał :icon_confused3: , Mam możliwość kupienia korpusu od Galaxy, tylko nie wiem jak z kompatybilnością. Będzie pasował do Cymki ?????
 9. Witam. Moja Cymka miała wypadek i korpus jest połamany, nie nadaje się już do użytku, mam możliwość kupienia korpusu od Galaxy, czy będzie pasował ??????
 10. Chodziło mi o jakiejkolwiek produkcji bg do MP7, taki sam jak w TM (ale gorzej wykonany) znajduje się chyba w WELLu i Umarexie....
 11. odgrzewam temat. Czy w Polsce gdziekolwiek można kupić szkielet gb lub kompletny gb do MP7 ???
 12. Pozwolę sobie odkopać temat. Drogi Lesiu czy mógłbyś wkleić jeszcze raz linki do zdjęć, bo te już wygasły. Mojemu MP5k przydarzył się podobny wypadek :maniak_smutny: i chciałbym się zainspirować twoją konstrukcją, przy próbach doprowadzenia go do porządku.
×
×
 • Create New...