Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wisport SilverFox


Recommended Posts

Dziś mam wolne - ale, że moja dziewczyna nie miała czasu zdjęciować - masz po cywilnemu - są w dużej rozdzielczości wiec spokojnie możesz przybliżać scrollem - tylko pierwsze zdjęcie jest najmniej wyraźne - AF zdziczał jak zobaczył słońce ;P:

 

https://plus.google.com/photos/104540821584818446677/albums/5851505642228265265?authkey=CKivwImUsKTLbQ

 

Co mogę dobrego napisać:

- wygodny - jak dla mnie;

- pakowny - na strzelankę pakuję w niego wszystko oprócz pasa i na parugodzinną strzelankę nie ma problemu; nie mam samochodu więc to co mam na sobie i przebieram noszę w plecaku;

- tylna klapa bezustannie w użytku (książki w skmce) - więc jest bardzo przydatna;

- wytrzymały - cioram go od zeszłych wakacji - to mój edc - do pracy, w tatry, strzelaneczki; ostatnio jak wspomniałem śniegołazy - pół nocy w mokrym śniegu który walił ostro z nieba, na postojach hop w zaspę itd; w głównej komorze nic nie zamokło, w kieszeni na klapie zdarza się coś zmoczyć ale to tylko w przypadku jak plecak nie jest wypełniony do końca - klapa opada w dół i od góry zamek jest trochę odsłonięty i tamtędy woda może się wedrzeć; pas stabilizacyjny - lepsza opcja bo jak założę kamizelkę z pasem taktycznym to tylko dopinam się dodatkowo paskiem i nie przeszkadza w użytkowaniu szpeju;

- dobre paski kompresyjne z długimi trokami - przypniesz kurteczkę, karimatkę, śpiworek i coś jeszcze bo troki są od góry, u dołu i po bokach;

- fajny wygląd (jak dla mnie ;P)

- dobre materiały i 5 lat gwarancji - na razie nic się nie pruje;

- molle - można dopiąć kieszenie - a w wisporcie ze strony zamówisz 9cio-litrowe kieszenie boczne;

 

 

Z minusów to:

- jak się nie dopakuje go do końca to smutno wygląda i potrafi zamoknąć kieszeń w klapie;

- pas stabilizacyjny jeżeli go nie używasz i nie zepniesz z tyłu plecaka - tylko Ci dyndają po bokach potrafią wypaść - raz mi się zdarzyła taka sytuacja;

- stały montaż klapy - to akurat mnie osobiście denerwuje - klapa jest przyszyta do kieszeni; wolałbym ją na regulowanych pasach - bo jak wypełnię na full komorę główną i kołnierz to nie zakryjesz całej góry komory;

 

Plecak kupiłem z myślą o marszach; 3-4 dniowych wypadach w góry/do domu; strzelankach, milsimach; edc. Jestem zadowolony i nie mam powodu do narzekań. Wzięłem oliwkę bo biegam w MC/wz93 i do czego by nie było ta oliwka będzie pasować. Ostatnio na minimilsimie w Trójmieście w tym samym oddziale jeszcze jedna osoba miała taki sam. Ze swojej strony polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Temat trochę nieświeży, ale czuję się w obowiązku dodać odpowiedź na zarzut "najebania" palsami plecaka. MZ to dobre rozwiązanie dla tak małego plecaka- jest całkiem konfigurowalny jak na swoją powierzchnię- nosiłem z różnymi układami kieszeni, czasem do którejś części przytraczałem statyw- gdyby przyszyto molle w układzie przewidującym np. kieszeń od bazooki, 2 ładownice, 2 pouche grantowe ;-)- byłoby koszerniej, ale czy wygodniej?

Co do pleców- pomysł jest ciekawy, chociaż ma tyle wad, co zalet. Na pewno zapewnia łatwy dostęp. Plecak leży nie zawsze wygodnie, mimo że klapa jest dość sztywna- wypchany układa się nienagannie, prawie pusty trzeba solidnie ściągnąć taśmami.

Potwierdzam przemakanie kieszeni w górnej klapie (przecieka pewnie przez szwy palsów).

 

Czy kupiłbym raz jeszcze? Nie, najwyżej "customa" na bazie- brak mi 10 dodatkowych litrów komory głównej i ewentualnie drugiej komory/zaczepów wewnątrz do ogarnięcia pierdolnika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...