Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 g&p (używka) czy g36 cm 003


Recommended Posts

Witam. Mam niemały problem z wyborem kolejnej repliki. Mam do wyboru M16 ( kable niskooporowe, gumka systema, mosfet, sprężyan guarder, przebieg 3,5k bb) g36 cm 003 ( precka guarder, gumka guarder, sprężyna guarder nówka). Co brać ?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kac jest moderatorem. Wątpię żeby ryzykował i sprzedawał coś niezgodnego z opisem. Chociaż używki raczej odradzam nowym graczom, lepiej kupić coś nowego w takiej cenie.

 

Edit: Wybrałbym jednak M16, tylko licz się z tym, że to długa replika.

Link to post
Share on other sites

CYMA to jednak CYMA, G&P to G&P, pełne oznaczenia, piękne wręcz, tak samo replika. Stockowo osiągi również na wysokim poziomie, spasowanie części idealne (no, w mojej replice), do tego ta waga :icon_biggrin: Chcesz to mogę nakręcić słabej jakości filmik jak działa w stock'u moja replika :c Jakby co pisz na PW.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Oczywiście też jestem za kupnem M16. Wiadomo G&P w porównaniu do cymy....... zresztą nawet nie ma co porównywać. Mam pytanie czy M16 wytrzyma sprężynę sp 140 ?

 

 

 

Pozdrawiam

Edited by Peszu
Link to post
Share on other sites

Po zdjęciach widać, że klapa wyrzutu łusek została zmieniona, rączka przeładowania nie chowa się całkowicie jak to być powinno. A tak poza tym, to śladów użytkowania naprawdę niewiele i za niecałe 700 zł wydaje się być mega okazją. Warto napisać do sprzedającego ile lat ma replika i jaki jest jej przebieg, bo to istotne parametry.

Link to post
Share on other sites

Więc z tego co napisał replika ma 2,5 roku i przebieg ok. 3 tyś. kulek. Więc myślę że jest to ciekawa oferta.

 

Aha i oto jest mail od sprzedającego ( trochę go przepytałem) :)

 

 

 

"Bardzo mi przykro, ale minął już okres gwarancyjny i pozbyłem się pudła razem z dokumentami. Natomiast na obudowie gearbox-a znajduje się naklejona, nienaruszona plomba gwarancyjna z ASG Shop-u co świadczy o braku ingerencji w replikę przez osoby niebędące fachowcami. Jak już wspomniałem był robiony tuning i od tamtej pory nic nie było w niej robione. Działa bez żadnych problemów. Była używana na baterii podanej w aukcji. Nie mam ciśnienia żeby sprzedawać tą replikę i nie zależy mi na czasie kiedy ją sprzedam. Znam jej wartość i prędzej czy później ktoś się będzie się cieszył z jej kupna. Dlatego w ramach negocjacji mogę pokryć koszty przesyłki."

 

 

 

Pozdraiwam

Edited by Peszu
Link to post
Share on other sites

3k kulek to naprawdę niewiele. To, że nikt od tuningu w niej nie grzebał ma swoje wady i zalety. Zaletą jest z pewnością to, że nikt jakieś roboty w gb nie mógł spieprzyć, bo po prostu jej nie było. Natomiast, jeśli bym się na nią skusił (bo oferta naprawdę interesująca), to pierwsze co bym zrobił to ją rozebrał i wszystko dobrze przesmarował, tym bardziej, że replika nie była tyle czasu rozkładana. Chociaż nieorisowane fronty są dla mnie brzydkie jak noc i niepraktyczne, to bym brał.

Edited by Hatch
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...