Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Farbowanie boxa m249


Recommended Posts

Poszycie boxa to chyba nylon. Można maznąć sprayem, ale wiedz że to nie jest efekt permanentny.

 

Tak chyba zrobię i jestem świadom wad tego rozwiązania. Mimo to, lepsze niż biegać z praktycznie jaskrawym magiem :)

Link to post
Share on other sites

Oj tam się nie da. Da się bo już ściągałem i z boxów MAGa i CA. Z oryginału też. Tylko potem trzeba sobie od nowa zanitować poszycie.

 

Taniej i łatwiej wymazać sprayem. Kup spray Montana Gold czy jak się one tam zwały i będzie dobrze.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli da się zdjąć tak, żeby został sam materiał, polecam ugotować z barwnikiem Rit Dye (saszetki ze stanów po 3 dolce, spokojnie 1 starczy). Świetnie kryje, trwalsze od spraya, dużo kolorów (plus można łączyć kolory). Na ebayu od ręki dostępne.

Edited by Vilreen
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Czy ktoś też miał tak, że Fosco Olive Drab malowało hełm i klamry na Olive Drab, a cordure na jakiś szarawy jasny zielony? Druga warstwa powinna wyjść normalnie? Czy taki urok malowania tkanin? Czy jakąś inną farbą wyszło komuś naprawdę ciemno zielone/oliwkowe? Malowałem DPM

Edit: Próbował ktoś utrwalać farbę nakładając na to impregnat do tkanin, ew. matową bezbarwną farbę?

Edited by Seterus
Link to post
Share on other sites

Taa, cordurę i ogólnie tkaniny bardzo kiepsko się maluje i schodzi na to bardzo dużo farby. U mnie dało radę przemalować boxa 100rd 5.56 w woodlandzie na coyote farbą fosco, ale niestety bardzo szybko się to przeciera. Za to ładownice miwo L w cordurze prawie wcale nie łapią tej barwy - wychodzą po prostu jakby zakurzone (co mi odpowiada, bo właśnie o ubrudzenie szpeju chodziło).

Utrwalanie farby na tkaninach... nie próbowałem jeszcze, ale nie sądzę żeby przyniosło lepsze rezultaty.

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...