Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich "żołnierzy" ;D

To moj pierwszy post na forum i potrzebuje waszej pomocy !

Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale potrzebuje opinii na temat dwóch broni \.

Dodam ,że zaczynam zabawę z ASG i jest to broń dla początkującego

A więc :

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/408032

 

lub

 

http://tablica.pl/i/oferta/replika-karabinu-szturmowego-m4a1-firmy-g-g-magazynki-kolimator-ID2j5W1.html

 

Proszę o jakieś opinie ;>

Jeśli znacie jakieś inne ciekawe repliki to proszę o Wasze zdanie na ten temat ;D

Pozdrawiam !

 

Dodałem w złym dziale .. proszę o usunięcie i przepraszam za kłopot .

Link to post
Share on other sites

Jeśli już koniecznie używka, to prędzej G&G niż GFC (bo to kupa), ale odradzam używane repliki na początek zabawy, gdyż na pewno nie zamknie się to w tych 500 zł nawet jak masz znajomego który zajmuje sie serwisowaniem replik.

 

Na własnym przykładzie: Kupiłem używaną emkę P&J od ZAUFANEJ osoby jako pierwszą replikę. Po tygodniu pękł spring (!) oraz zjechało na równo zęby tłoka, głowica tłoka również przedstawiała wiele do życzenia. Więc na dzień dobry oprócz kasy za replikę musiałem wyłożyć ponad połowę tego, co za nią zapłaciłem (!) aby w ogóle ją uruchomić. Ty kupujesz od obcego, z ogłoszenia. W jakim stanie może być?

 

Odpowiedz sobie na to pytanie sam.

 

Na Twoim miejscu za 550 złotych wziąłbym replikę z serii RK od boyi albo G36 JG (nowe oczywiście). Pamiętaj o ochronie oczu, warto również zainwestować (przyszłościowo) w ładowarkę mikroprocesorową oraz baterię typu li-po (znów z własnego doświadczenia: Musisz dbać o to aby styki w replice były w stanie nienagannym lub wręcz idealnym i nie powodowały zwarć. Ja swoje li-po przez zwarcie w replice spaliłem).

 

Tyle ode mnie.

 

Co z tym zrobisz- Twoja sprawa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...