Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fighting load carrier + ładownice flecktarn ?


Recommended Posts

Witam, w poszukiwaniu kamizelki natknąłem się na tą : http://allegro.pl/flc-acu-vest-fighting-load-carrier-molle-ii-i3082573813.html

 

Na zdjęciach kolor nad maskowaniem wraz z pasami molle wygląda bardzo w porządku (taki oliwkowy nawet), zastanawiam się czy będzie pasować do umundurowania flecktarn i czy ten kolor to bardziej zielony czy też szarawy i zdjęcie tylko tak wyszło.

 

Maskowanie UCP było by albo przemalowane albo po prostu zakryte przez ładownice.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki ze Straszydła farbowali UCP. Efekt może nie porażał, ale naprawdę było przyzwoicie - szarość kamuflażu nie biła w oczy i dawała względne poczucie maskowania.

 

Niemniej jeśli jesteś sprzętowym onanistą - to nie cholery to nie współgra.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze primo, takie kamizelki zakłada się na balistykę, inaczej jest w ni cholerę niewygodne.

Po drugie primo, sądzę że skoro chec montować ładownice w flecku na molle, i szukasz taniej kamizelki, to ładownice masz/będziesz miał też chińskie, więc nie wiem czy warto Ci szukać ;-)

Link to post
Share on other sites

Ładownice chińskie, ale nie narzekam, jeszcze się nie rozpadły , mam też ładownice bw które przyczepiam do molli :) Widziałem opinie paru ludzi na forum i nie jest według nich źle z ta niewygodnoscia, najbardziej ramiona chyba sa na to narażone, no ale nie o tym chciałem tu gadać, chodzi mi o jej kolor tak jak już napisałem, jaki on w końcu jest ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...