Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MoreLike

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 1. do 600... bo jeszcze batka plus ładowarka, może od razu preclufa i komora hop-up . przeglądałem taiwangun, raczej nic emkowego nie znajdę, co było fajne. Więc pewnie zostaje AK z Cymy albo to: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/by-002-black-bell?from=listing&campaign-id=19 prawdopodobnie to jest moja poprzednia replika tylko pod inną nazwą ;) i wtedy j.w wymiana lufy oraz komory + jaskółczy ogon i jakaś optyka.
 2. Witam. Pytam tutaj bo mam za długo konto, by pytać w nowicjuszach chyba. Jakie są teraz "TOP" repliki w kategorii do kilkuset złotych? Chce wrócić do pew pew po kilku latach przerwy, a nie wiem czy dużo się pozmieniało Z wymagań to full metal i niezawodność, cena do kilkuset złotych. Wcześniej miałem Boyi model bodajze RK-02, w każdym razie replika ak74 czy pochodnych i byłem mega zadowolony... choć nie ukrywam, jakby się pojawiła budżetowa okazja na klony ar15, to byłbym bardziej happy XD Pozdrawiam
 3. Witam towarzystwo. Wracam do kompozytu po paru latach przerwy i chciałem dla funu kupić karabinek GBB. Jestem słabo zorientowany w temacie aktualnie więc chciałbym Was spytać w co warto zainwestować. Miałem już doczynenia z GBB (M4 WA/WOC) i wykończyły mnie z nim i zniechęciły przede wszystkim długie terminy dostaw części z Chin po 6 tygodniu itp :/ Dlatego szukam czegoś gdzie będę miał spory dostęp do części zamiennych wysyłanych szybko i sprawniep. Nie zależy mi na konkretnym modelu marce itp tylko, żeby dało się toto szybko naprawić w razie W :D Przejrzałem oferty kilku sklepów i
 4. "Olrajt" wolałem spytać i tak. To się skontaktuję, jak mnie cena nie powali to sobie zamówię ;-) Dzięki.
 5. Witam. http://bakap.com.pl/blog/ Miał ktoś do czynienia z ów firmą? Kuszą produkcją kabur na zamówienie. Firma ma chyba coś wspólnego z survivaltech.pl Jak z jakością i uczciwością? Mogę spokojnie wysłać im replikę i wróci do mnie cała? ;-)
 6. Czy mi się wydaję czy masz pistolet odwrotnie włożony? ;-)
 7. Kurtka WZ.5636 i bluza WZ.4652. Ludowego Wojska Polskiego w kamuflażu Moro http://www.dobroni.pl/rekonstrukcje,umundurowanie-wz4652-w-kamuflazu-moro,9691 edit. Nie widziałem, że wcześniej pisałeś o wycene, myslę że w okolicach 200-300zł byś za komplet dostał.
 8. RK, moim zdaniem najlepiej wykonane AK z replik II klasy i część pierwszej też przebija
 9. Znaczy, no własnie chodzi o obwód wewnętrzny. Czy przez to napchanie po całości pianki, nie jest ciaśniejszy. ;-)
 10. Czy te budżetowe emersony z TG. Są mniejsze od tych standardowych?
 11. http://www.youtube.com/watch?v=0oK0TQCsYus&feature=player_detailpage#t=310 ta kurtka to jakiś gotowiec czy samoróbka? Kojarzy ktoś takie fatałaszki? :-) edit. źle sie link ładuje skoczcie np na 5:10
 12. Ostatnim kontraktem były chyba kabury M12, ale na misje biorą jak każdy to co dobre i wygodne itd. Serpy, Safariland, G-Code kiedyś widziałem. Używają ładownic od magów karabinowych itd. Temat pewnie i tak zamkną zaraz ;-)
 13. http://en.wikipedia.org/wiki/Gun_politics_in_Norway Z tym że na 95% musisz mieć obywatelstwo norweskie co Ci zajmie minimum 7 lat ;-)
 14. Beryl obejrzyj sobie może pierwszego let's playa od Remigiusza "Rock2Alone", ma pierwszą misję pokazaną. I w sumie można się z niej domyślić co się będzie działo dalej. Nie wiem co tu pisać, żeby nie spojlować krótkiej fabuły. W każdym razie jest jak zawsze epicko ;-) Chociaż brakuję takich" MOOOOMENTÓW." z MW łapiących za serce :P @Said grałem na PC i Xboxie, i gra chodzi płynnie, chociaż na konsoli widać, że to jednak jest IW Engine [V] nadal ;-)
 15. Jey jak chcesz się wczuwać to poszukaj jakiegoś dobrego MUDa, to są przeżycia. Kiedyś grałem w polską edycję Star Wars MUD i byłem czarodziejem w Vatt'ghernie [mud w klimacie Wiedźmina] wspaniałe wspomnienia.... niestety wspomnienia.
×
×
 • Create New...